Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

MB Citaro

Još gore, novi bus pa ne radi

mivano

U 703 su se trajno odrekli prednjeg displeja. Zalijepljen crnom folijom.

lussin

#527
205 prednji nema, bocni radi normalno, a straznji izmislja linije pa je sad na 97

Bocko

Nova linija: 5 Garaža


mivano

Kao u Ljubljanskom LPP-u. Tamo sam recimo vidio: "6 V GARAŽO".

NP-549

Lapsvs

kico101

Nevezano uz ovu fotku, mislim da bi najbolje bilo ukinut ove elektronske displaye, jer ovo što se trenutno događa sa održavanjem nema smisla i pokazuje neozbiljnost firme, iako generalno nije tako ( uspoređujući sa nekim drugim gradskim prijevoznicima ). Čini mi se da niti jedan iz serije 701-712 ( osim 703 i možda slučajno još koji ) nema ispravan display. Sve više grešaka vidim i na Citelisima i na Conectima ( na 662 je potpuno izvađen ). Znam da su riječke prometnice rupa na rupi, ali mislim da bi trebalo ozbiljno razmisliti o angažiranju kvalitetnog servisera koji bi to održavao, jer bez obzira što to nije najveći problem u Troleju, ipak pridonosi ukupnom dojmu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

tramvajac 92

Nekad je Autotrolej bio uzor po svemu (a pogotovu po displayima) dok smo mi u Zagrebu trpili "table" linija napisanih na (skoro) papiru od bureka.

Shole

Štede na rezervnim djelovima i plus toga nema im tko popravljat.  Jedan elektroničar je dao otkaz, drugi je da bolovanju već dugo dugo, a preostala dvojica uz silne probleme sa validatorima i vozačkim računalima ne stignu se bavit i displejevima.  Na 687 je par mjeseci stajao ispravan prednji displej jer ga nije imao tko spojiti.

smogovci.bbb2

To se da lako riješiti. Kupujte autobuse bez displaya (isto tako i ZET, Promet, etc.) hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Meni posebno idu na živce Citelisi koji imaju 4 godine  i koje se nitko nije udostojio prijavit pod garantnim rokom da se poprave.  Od prvog dana 807 pokazuje duplo jedan dio prednjeg displeja,  811 je pomaknut skroz desno,  808 na bočnom nema srednjeg dijela .......


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

710 krenuo na Trloče
KREPAT MA NE MOLAT !

Boki651

U 599 sam se vozio tri dana za redom sredinom lipnja. Jedan dan na displayu Service uz korištenje tabele, drugi dan Garaža, a treći dan normalnno pisalo 7a Sv. Križ, a ispod tabela sa 7a Hosti.
Očito je display malo radio pa ne radio čim se tako postupalo.

Na drugoj slici jedan Urbanway čiji display ne voli kamere, ali uglavnom pisalo je Viškovovo, a danas sam ga vidio sa RiRijeka

lussin

Urbanway bi trebao biti 816. Primjetio sam da ove zadnje promjene linija (Delta umjesto Šet.A.K.Miošića) nisu umemorirane u Brose displeje. Vidio 651 na 1A i 629 na 3 oba sa starim varijantama