MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

NP-549

Citat: Ivan  u Studeni 17, 2017, 11:19:49

Ove predrasude o drugima unutar istog grada su tako ogavne da ne znam što da vam kažem...


Nažalost, moram se složit s prijašnjim mišljenjima forumaša jer sam se uvjerio u isto.  Dok nisam počeo u riječkom prigradu vozit linije 11 i 20 bus nam je bio ko iz dućana.  Otkad su nam stavili vožnje za Viškovo (15 tisuća stanovnika, 20% domicilnog stanovništa, ostalo Bosna i Slavonija) sad su svako malo pokidana sjedala, pošarana stakla i sve puno žvaka.  Sva sreća pa postoji kasko i sve se uredno prijavi, naplati te popravi i očisti relativno brzo.

smogovci.bbb2

Citat: Ivan  u Studeni 17, 2017, 11:19:49
Kajgod ovo za Novi Zagreb, wtf je vama da sad tu tako pišete o Sesvetama? Živim na skroz suprotnom dijelu grada tako da nisam osobno uvrijeđen ali ove gluposti su izvan svake pameti.
Ove predrasude o drugima unutar istog grada su tako ogavne da ne znam što da vam kažem...
Nisu ni gluposti ni predrasude nego fakti. Nažalost, cirkusant na čelu Grada je odredio da novi MAN-ovi voze njegovom biračkom tijelu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

Fakti su da su se T4 vraćali uništeni iz Novog Zagreba a i autobusi, tako da malo razmislite o tome što pišete, ZET je bio jako frustriran Novim Zagrebom prije 10-ak godina i tražio kamere za okretište Zapruđe itd., a ako se to promijenilo dajte neku točnu statistiku jer ovo zvuči samo kao hrpa predrasuda prema Dubravi i Sesvetama. Ja iz tih dijelova grada nikad nisam vidio grafite kakve su vozila dobivala u NZg.

sk269

Fakti su provjerljive činjenice, a ova vaša naklapanja o kulturi ponašanja određenih kvartova su itekako predrasude i, usudim se reći, diskriminacija na razini bezobraznog i drskog uopćavanja.

smogovci.bbb2

Fakti su da je u GČ Sesvete većinski stanovništvo iz BiH pa vrijeđalo to sk269 ili ne hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

Citat: Diermeech  u Studeni 16, 2017, 09:51:46
To što se končar nije prijavio na natječaje ne znači da je tramvaj loš, bar do sada nije imao niti jedan ozbiljni kvar a da je uzrok njegova kvaliteta. Nije baš jednostavno pobjediti pored giganta poput Bombardiera, Siemensa, CAF-a... Banke daju kredite uglavnom za "svoje" firme pa i to igra ulogu...

Končar/Gredelj je napravio fenomenalne strojeve za javnost, unutrašnjost nije nešto pametno osmišljena(ali je to do zeta I odabira sjedala...) ali je završna obrada te kvaliteta odlicna. Da se recimo konacarova tramvajska divizija prodaje Bombardieru bili bi Tmk2200 po cijelom svijetu. Problem je u tome da nemamo vizije i nauku o prodaji pa se zato ne prodaju.... Nemojte mi mudrija o Tvrtkama koje ne znate Bombardier je probao par puta kupit Gredelj ali mi smo odustali, koncar je par svojih divizija prodala Siemensu i sjajno im ide. Zato kažem ako prodamo naše zastarjele tvrtke za desetak godina vrijedili bi milijarde,industrija bi konačno niknula u Hrvatskoj. Mi smo izuzetno sposobni narod samo što imamo zastarjele načine biznisa i rada ali se i to da popravit.
EUROBUS AV120

MAN truck bus

#486
Otišli ste u debeli off topic!
Na novim MANovima ovako izgleda uređaj za namještanje temperature. Na slici je označeno + i - što znači da se može namještati temperatura. A kako se to radi nadam se da će nam otkriti @421 i @Conecto HELP![/b]
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shadowfax24

kad je vec slika tu,vidim ima gumb s lijeve strane,cemu on sluzi ?

Ivan

Citat: smogovci.bbb2  u Studeni 17, 2017, 13:40:38
Fakti su da je u GČ Sesvete većinski stanovništvo iz BiH pa vrijeđalo to sk269 ili ne hi
Pričali smo o mjerljivim faktima vandalizacije a ne o porijeklu, ili je nekome bus automatski vandaliziran i bačen u septičku jamu ako se u njemu voze ljudi xy porijekla dok plaćaju istu kartu i prirez kao i drugi?

Dakle pričamo o činjenicama o vandalizmu, NZg je doživljavao službene proteste i dodatnu zaštitu oko vandalizacije.

MAN truck bus

Citat: Shadowfax24  u Studeni 18, 2017, 13:24:56
kad je vec slika tu,vidim ima gumb s lijeve strane,cemu on sluzi ?
Uključivanje mikrofona i govor putnicima. Kad se Shreku prohtije onda malo počne pjevat (revat) putnicima.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff



Citat: ManNLNG  u Studeni 18, 2017, 11:42:22
Končar/Gredelj je napravio fenomenalne strojeve za javnost, unutrašnjost nije nešto pametno osmišljena(ali je to do zeta I odabira sjedala...) ali je završna obrada te kvaliteta odlicna. Da se recimo konacarova tramvajska divizija prodaje Bombardieru bili bi Tmk2200 po cijelom svijetu. Problem je u tome da nemamo vizije i nauku o prodaji pa se zato ne prodaju.... Nemojte mi mudrija o Tvrtkama koje ne znate Bombardier je probao par puta kupit Gredelj ali mi smo odustali, koncar je par svojih divizija prodala Siemensu i sjajno im ide. Zato kažem ako prodamo naše zastarjele tvrtke za desetak godina vrijedili bi milijarde,industrija bi konačno niknula u Hrvatskoj. Mi smo izuzetno sposobni narod samo što imamo zastarjele načine biznisa i rada ali se i to da popravit.

Nije ih štel ni Beograd, ni Helsinki. Baš i ne vjerujem da su odbijeni zbog podrijetla, ima sigurno još mnogo stvari.

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Shadowfax24

ubrzo ce Bozic pa mozda otpjeva koju pjesmu

Ivan

Dajte nemojte tak laički "nije štel"... Uprava se nije prilagođavala uvjetima, a ako se prijaviš samo u 2-3 grada teško ćeš uspjeti uz konkurenciju koja se u Europi sad popela na nekih 8-9 proizvođača Nt-a da i ne brojimo istočno od Poljske a sustava kod kojih možeš prodati platformu 2200 s malim modfikacija ima u Europi stotinjak. Dakle kajgod. Ako se ne potrudiš nećeš dobiti posao, kad je bilo što išlo drugačije.

Dakle nije da netko nije zainteresiran za tu platformu nego oni koji bi trebali slušati mušterije nisu kompetentni ili je stav bmk kad ovi postave svoje uvjete.

smogovci.bbb2

Citat: sniff  u Studeni 18, 2017, 13:49:39

Nije ih štel ni Beograd, ni Helsinki. Baš i ne vjerujem da su odbijeni zbog podrijetla, ima sigurno još mnogo stvari.
Između ostalog, težina (preteški su)+enormna potrošnja el. energije hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

sniff

Skupi dijelovi, o interijeru smo već govorili...

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk