Kako doci do posla u ZET-u

Autor Mali, Kolovoz 12, 2008, 21:16:10

ivo

nije nikakav problem, inače ovo je forum koji najviše barata sa novim informacijama, i tu se mogu najbrže i najnovije informacije saznat samo budite redovito na forumu.

421

Navodno je objavljen oglas u Vjesniku od 10.ožujka za vozače autobusa!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

kekobus

Oglas objavljen u Vjesniku 10.3.
Tko ne uspije dobiti novine, obavijesti u Kadrovskoj službi ZET-a, tel 3651 419, (bez spominjanja ovog izvora).

đejmsbond

jel ima kakvih novosti? da li su primljeni novi vozači? :o pozz od šofera s mora  8)

Konj

i da li je tko dobio posao?ja sam poslao pa mi se nikad nisu javili...... ni za razgovor.....


8) 8)

đejmsbond

eto isto tako i mom kolegi, sve mi tu smrdi... :-\
navodno je već bio i liječnički...a sad ko je prošo prošo je...  8)

voznik

 MITO I KORUPCIJA
HDZ: Vozač u ZET-u mora platiti 5000 eura za posao
HDZ-ova Božica Šolić ističe kako korupcija postoji u Zagrebačkom holdingu odnosno da vozač u ZET-u mora platiti 5000 eura da dobije posao.


Sabor je jutros nastavio raspravu o Zakonu o sprječavanju sukoba interesa prema kojem bi unutar Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa ubuduće sjedila nestranačka osoba iz javnog života. U Povjerenstvu bi sjedilo 11 članova- šest saborskih zastupnika od čega tri iz redova vlasti te tri pripadnika oporbe. Ostatak, pet članova, bili bi uglednici iz javnog života.

Oporba ovakve promjene nije pozdravila, tvrde kako će izmjene otkloniti sumnju javnosti u poštenje politike i vlasti. U prvom redu, oporba se protivi broju zastupnika koji bi sjedili u Povjerenstvu, tvrde kako se on mora smanjiti jer politika u Povjerenstvu nije najsretnije rješenje.

Za HDSSB-ova Vladimira Šišljagića neprihvatljivo je da pet članova iz javnog života biraju upravo vladajući koji većinu imaju u Odboru za izbor i imenovanje.

- Nema sumnje da će ovo Povjerenstvo biti po volji vladajućih – tvrdi Šišljagić te dodaje kako je deplasirana odredba zakona da dužnosnik može primiti dar u visini jedne trećine prosječnog dohotka.

- Ako obične građane, primjerice liječnike u Osijeku, optužujemo za trenirku koja vrijedi manje od 500 kuna, a dužnosniku omogućujemo poklon u istoj vrijednosti, onda je deplasirano govoriti da će ovaj Zakon spriječiti korupciju – zaključio je HDSSB-ovac.

Za predsjednika Povjerenstva generala Zagorca!

Nezavisni zastupnik Dragutin Lesar također je primijetio da se ne može govoriti o depolitizaciji ako su u prijašnjem sastavu Povjerenstva sjedila četiri političara, a sada bi ih trebalo biti šest.

HDSSB-ov Boro Grubišić istaknuo je kako će ovaj zakon služiti 'samo za povremenu zabavu naroda'.

- S obzirom da prolaze i lijeve i desne vlade i da je ono 'tko je jamio jamio' postalo 'pojeo vuk magare' – kazao je Grubišić te dodao kako je možda najbolje za predsjednika Povjerenstva postaviti generala Zagorca.

Da će vladajući u Povjerenstvu kontrolirati sami sebe misli i SDP-ov Nenad Stazić te je govoreći o smanjivanju broja zastupnika u Povjerenstvu kazao kako je 'najgora korupcija ona povezana s politikom'.

Kritika zagrebačkoj gradskoj vlasti

Božica Šolić iz HDZ-a upitala je predsjednika Nacionalnog vijeća za borbu protiv korupcije Željka Jovanovića što je poduzeo s korupcijom u Zagrebačkom holdingu.

- Znate li vi da je javna tajna da poduzeća Zrinjevac i ZET imaju za radna mjesta cijenu. Tako se u ZET-u za jednog vozača traži pet tisuća eura, a u Zrinjevcu radnik koji kosi travu za zaposlenje mora dati tri tisuće eura – pitala je Šolić SDP-ovca.

Jovanović joj je odgovorio kako ne zna ništa o tim slučajevima te je Šolić pozvao da podnese kaznenu prijavu DORH-u.

- Ja ću kontaktirati državnog odvjetnika Bajića i da se slučaj koji ste naveli riješi u najkraćem roku – ustvrdio je predsjednik Nacionalnog vijeće za borbu protiv korupcije Jovanović.

copy by: JAVNO.COM

steyr1985

Imali tko kakvih informacija  da li su primljeni novi vozači iz nedavnog natječaja.

conecto

Citat: steyr1985  u Travanj 18, 2009, 21:51:20
Imali tko kakvih informacija  da li su primljeni novi vozači iz nedavnog natječaja.

Primljeni su oni i prije natječaja!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Konj

Navodno kako sam čuo, jedan dio vozača nije prošao liječnički pregled pa će navodno
još pozivati a jedan od glavnih ljudskih resursa koja utječe na odabir vozača je jedna
gospođa preko koje se ulazi u ZET.... kažem vam sve je to navodno......

A usput jučer sam na obilaznici vidio ZET-ov bus na kojem je pisalo vozačka škola...
Pa mi sad recite ko koga (da ne budem prost).


8) 8)

đejmsbond

žalosno je što mladi ljudi koji su željni raditi "ne prolaze" liječnički...... :-\

đejmsbond

 ;Dne vjerujem da je slučajno, pa moraju napisat nešto kad "novi šoferi vježbaju"...neće ih sigurno odmah pustit da voze ljude  :o

421

Obilaznica nije dio trasa linija koje ZET vozi ,stoga niti natpis koji se nalazio na displeju ne mora ništa značiti.
Ovisi koji bus,na kojem dijelu obilaznice,smjer kretanja i u koje vrijeme.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Konj

Išao je smjer Zagreb -zapad iz smjera Samobora a viđen je kod motela Plitvice
oko 17 h.



8) 8)

conecto

Ne treba Te mučiti taj natpis na displeju, to je definitvno pisalo bezveze. Novi vozači dolaze gotovi s D-kategorijom i odmah kad počnu raditi idu na liniju, samo prvi tjedan sa starijim vozačem koji ih upoznaje s poslom (znači s poslom, on nije tu da ih uči voziti jer bi to već trebali znati),
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...