Autobusi koji čekaju isporuku

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 09:07:17


Ivan1983


goran666

Man koji čeka svoga gazdu u Hrv.Leskovcu:

jel bio jedan bus ili više?

Ivan1983


shef

Mislio sam ovo staviti tamo u Kineze, ali se pojavio lokotić  ???
Mjesto radnje: Rijeka, kontejnerski terminal Brajdica, točnije privez i rampa za ro-ro brodove. Vrijeme radnje: 07.06.08. popodne. Prisutni: forumaš kom. 1 i simpatizer foruma kom. 1. Vozila: Yutong. Namjena odnosno odredište - nepoznati.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

manoplan

Citat: shef  u Lipanj 07, 2008, 18:44:05
Mislio sam ovo staviti tamo u Kineze, ali se pojavio lokotić  ???


To bih i ja želio znati.A i shef,mislim da ima pravo na odgovor.


Tomek

Nije taj jer ovo je jedan od četiri Meštrovića iz Zaprešića koji voze u Meštroviću već dvije godine.

shef

Opet Rijeka - Brajdica i opet Kinezi. Ovaj put znatno bolje sakriveni, ali oštrom oku nisu pobjegli:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Ivan1983

Danas stigli na carinu Jankomir,vlasnik za sada nepoznat ???










goranxxx

Žuti bi mogao biti Samoborčekov jer je rečeno da dolazi jedan žuti BMC, a sad za ostale ko zna možda je Božo još koji naručio
SETRA 417 HDH

kriticar

Danas u Volvo servisu kod City centra one  sa Ljubljanske A. viđen novi čini mi se prigradski volvo
potpuno bijeli. Jeli to još jedan za Autoturist?
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

goranxxx

evo kao što sam i pretpostavljao žuti BMC je isporučen Samoborčeku, 8) 8) 8) 8) 8)
SETRA 417 HDH

Tomek

U Volvo servisu u Jankomiru stoje 2 čudna Volva.. Jedan je na šasiji B9R i poluprigradski je, nije povišen no viši je od normalnih prigradskih autobusa.. Drugi je turistički, ali neka španjolska ili talijanska nadgradnja..

erobuss

Citat: Tomek  u Prosinac 19, 2008, 16:14:49
U Volvo servisu u Jankomiru stoje 2 čudna Volva.. Jedan je na šasiji B9R i poluprigradski je, nije povišen no viši je od normalnih prigradskih autobusa.. Drugi je turistički, ali neka španjolska ili talijanska nadgradnja..

Fotka?