Reklame

Autor noxis93, Listopad 18, 2008, 20:43:40

noxis93

Ovdije pišimo/te promjene sa reklamama na Pulaprometovim autobusa.

boro


nexus

Ne znam da li je netko skužio, al jedan Citelis je oblijepljen reklamom HR Radio Pule do visine prozora (i straga!).. Žalosno..  ::|

Ne znam koji je gb u pitanju, vidio sam ga na kolodvoru iz busa kojim sam danas došao u Pulu..

boro

 Kako? Šta nisu rekli da novi busevi neče dobivati reklame?

nexus

Citat: boro  u Prosinac 05, 2008, 13:28:58
Kako? Šta nisu rekli da novi busevi neče dobivati reklame?

Dabome da jesu! Izgleda, rekli pa porekli.. Izgleda da im silovanje urbanog okoliša ide bolje od ruke od držanja riječi..  ::|

Evo šta je o tome rekao legendarni Franc Ancelj: http://www.glasistre.hr/?b3346478a279460587afbdd0eeae6fb4,TS,2000,,12057,,154800,,  Ako vas zanima JGP, obavezno pročitajte ovu kolumnu!

noxis93

da znam vozi 27-icu u 7 ujutro kod mene pred kućom ga vidim...
A dosta mu dobro stoji ne ko europolisima...
Osvježuje ga...

nexus

Malo prije sam čuo na Radio Puli, oni i Pulapromet organiziraju neki dječji veseli ili kako već autobus povodom ovih fešti, Djed Mraz i te pi*darije, pa bi bilo moguće da je zato Citelis oblijepljen reklamom. Šema je valjda slična kao onaj zagrebački božićni tramvaj. Ako je to slučaj, onda im je oprošteno lijepljenje reklame, pod uvjetom da je skinu nakon Nove godine li čega već...

boro

Reklamu radija Pule ima Citelis gb.223.

boro

 200,204 i 205 ostali bez reklama (napokon).

noxis93

Dobro da si doveo ovaj topic gore Boro, zelim rec da nakon malo razmišljanja ne protivim se ja reklamama, naprotiv, Pulapromet je u ogromnom deficitu a reklama za godinu dana je od 30000kn do 50000kn po autobusu, kad sve to pomnožimo dođe da bi Pulapromet godišnje zarađivao 1'460'000kn samo na reklame. A kolko je u minusu?
To sve dolazi u obzir ako se reklamira DO prozora a ne na njima.
Mislim da se reklamiranje isplati, kolkogod lose izgledalo, no po meni bolje da autobus loše izgleda nego da se ukidaju linije i dižu cijene do urnebesnih 140kn za gradsku stundentsku.

boro

 200 opet dobio reklamu.

boro

 I 186 je dobio reklamu (ali samo zadnju i desnu stranu).

boro

 I 193 ostao bez reklame.

boro

Gb. 199 ostao bez reklame.

boro

 223 dobio novu reklamu (isto kao i prije,za radio Pulu,samo šta je ova malo tamnija od one prije. Primjetio sam da su ovaj put skinuli natpis "IVECO" sa poklopca motora a ne kao  prije,preljepili naljepnicu preko toga.