Darko tours – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 11:12:41

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

AH Bus

Iako je kišni dan, od danas na našim i europskim cestama krstare 3 od 4 nova MAN Lion's Coach EfficientLine, u metalik sivoj boji u floti DARKO TOURS-a. Svim vozačima i putnicima sretan put i ugodnu vožnju.

Shole

Ako nije poslovna tajna, a nevidim zašto bi bila, dapače treba se ponosit time,  koliko je AutoHrvatska ove godine prodala autobusa recimo do današnjeg dana,  a koliko lani u istom periodiu ?

AH Bus

Citat: Shole  u Svibanj 12, 2016, 13:16:13
Ako nije poslovna tajna, a nevidim zašto bi bila, dapače treba se ponosit time,  koliko je AutoHrvatska ove godine prodala autobusa recimo do današnjeg dana,  a koliko lani u istom periodiu ?

treba još dodati 8 MAN-ova za sada u petom mjesecu

gospardbk

Du - Pošta Lapad
Lijepa S415HD
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Paško

Žao mi je što me iznenadio pa sam uspio napraviti samo sliku odostraga, Lion's Coach DA-868-EK
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24


s431dt

Danas stigao, registriran i spreman za sutrasnji put i posljednji od cetri MAN-a
istina!!!

AH Bus

Citat: s431dt  u Svibanj 24, 2016, 22:55:54
Danas stigao, registriran i spreman za sutrasnji put i posljednji od cetri MAN-a

Evo i slika

s431dt

E tako...posto nam je dario u guzvi perfeto
istina!!!

hochdecker

KR 580-HZ

Paško

Plava Setra S 415 HD
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate


shef

#148
KR-330-HS na sunčanju
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Nekako se uvijek nadam uhvatiti one 315-ke koje nemamo, ali eto već poznati duet



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic