Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

Tomek

Jučer u Rovinju ovaj King Long, vozi za Atlas -- Brijune

volvobus

da nije ex Potočki oni su svog prodali mislim u Istru

shef

Nije, taj je kod Lagunatransa Poreč i ima oznake firme i pulske tablice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

MB Auto zastupnik ga daje u najam E sada kod koga je ?
Samo mi sudite pošteno !

sniff

A kome pripada ovaj Cityliner ???  reg. gs-0007(otprilike),a poklopci gepeka mu se polako raspadaju

shef

Imamo i prvi bus sa sada trendy 0000 tablicama. Nažalost ne znam čiji, ali novi metalik smeđi Sprinter ZG-0000-LH
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

volvobus

#576

Izvezen iz Hrvatske.

KompasYU




Tomek jeli ovaj autobus još radi o ex kompas hertz, koje su ovedvije slike kod remtenca?

Pozdrav

Janez









Citat: Tomek  u Lipanj 14, 2008, 19:49:05
Tko je vlasnik ovog Isuzua -- nisam ni sa jedne strane vidio naljepnicu vlasnika



Nažalost, slike su jako loše, ali ovo je ex Hertzov MAN SR280 u originalnim bojama, ali kod nekog drugog vlasnika. Svako jutro ga vidim na potezu oko Remetinca





Tomek

Nisam vidio taj autobus već godinama, mislim da je odavno izrezan  ;)

5AR

Temsa, uvoz iz Austrije, subota na A1 ZG - KA


shef

Ex Chazot Voyages, Saint-Etienne (F)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Zna li netko tko je vlasnik ovog O405N? Neka građevinska firma možda? U spotu starom skoro dvije godine ima privremene njemačke tablice:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Iveco Daily u vlasništvu nekog agrokombinata iz Vukovara ili okolice

5AR


Tomek

Mali King Long danas na kolodvoru