Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

Neo

Ja znam da je na Citylinerima pocela nova istrument tabla da se ugradju od 1993, i isto tako da je nova istrument table krenula na N117 od 1995 godine ali da se moze naci i na nekim od 94 da ima novu tablu.
je zakon

busfan

Nisam siguran ali mislim da je ovaj Sky bio kod Cosmosa

fifi

Citat: busfan  u Listopad 31, 2008, 15:17:22
Nisam siguran ali mislim da je ovaj Sky bio kod Cosmosa
ja mislim da nije jer koliko znam oni cesto farbaju autobuse i mjenjaju im boju tako da bog vise ne zna koja je njihova boja,tako da je vjerojatno i ovaj prefarban opet jer se sjecam da je do skora imao bijelu boju ja mislim

busfan

Citat: fifi  u Studeni 08, 2008, 10:29:40
Citat: busfan  u Listopad 31, 2008, 15:17:22
Nisam siguran ali mislim da je ovaj Sky bio kod Cosmosa
ja mislim da nije jer koliko znam oni cesto farbaju autobuse i mjenjaju im boju tako da bog vise ne zna koja je njihova boja,tako da je vjerojatno i ovaj prefarban opet jer se sjecam da je do skora imao bijelu boju ja mislim

Cosmos je uz onog bijelog Skylinera ima(o) jos jednog u ovakvom ili slicnom dizajnu. A za ovog ne bih rekao da je skoro farban :-\

mate


zoki.man.fan

danas na ak zagreb u 10 45 viđen njihov bijeli sanos o403. regulacija na jastucima ispušta čudne zvukove tj. zrak šišti na sve strane i strašno je glasno

lav

Citat: zoki.man.fan  u Studeni 21, 2008, 19:59:51
danas na ak zagreb u 10 45 viđen njihov bijeli sanos o403. regulacija na jastucima ispušta čudne zvukove tj. zrak šišti na sve strane i strašno je glasno

Nije sanos 403 nego Mercedes Tourismo.....A ta  regulacija na jastucima je odavno...kad god ga vidim u Doboju na stanici uvjek se ljulja i šišti.....

zoki.man.fan

iz daljine sam ga vidio pa mi je sličio na sanosa

mb0404

#38

98-99 non stop vozio Tesanj Zenica,posle prefarban u crveno srdjen i iznutra u vozio Tesanj Fojnica
Ovi zuti steyeri su od Zenica transa kao i onaj crveni MAN i zeleni Ikarbus,vecinom za prigradska naselja Arnauti,Nemila i to
Ova bjela Setra 1 kolko me sjecanje na vara je od Japy toursa takodje iz Tesanja
MB0303 je Prevoz Putnika...

aaaaa

Citat: mb0404  u Siječanj 10, 2009, 09:17:29

98-99 non stop vozio Tesanj Zenica,posle prefarban u crveno srdjen i iznutra u vozio Tesanj Fojnica
Ovi zuti steyeri su od Zenica bus kao i onaj crveni MAN i zeleni Ikarbus,vecinom za prigradska naselja Arnauti,Nemila i to
Ova bjela Setra 1 kolko me sjecanje na vara je od Japy toursa takodje iz Tesanja
MB0303 je Prevoz Putnika...

Ovi pomenuti busevi su od Zenicatransa ne od Zenica busa. To su dva različita predueća. Zenicabus nema gradskih niti prigradskih linija dok Zenicatrans skoro da i nema međugradskih osim za travnik, Zavidoviće i sl...dakle neposredna blizina

ahmoo

Na AK Žepče ova SETRICA solidno popunjena iako je bio BOŽIĆ

:D :) :D ;)

mb0404

Evo i oni traze 8 vozaca.....Traze C i E 5 vozaca i D 3 vozaca mislim da je konkurs otvore do 29 ovog mjeseca ;D

manoplan

#42
Arbus danas u Zagrebu


Tomek


transturist

Danas u Sarajevu njihova Setrica koja super izgleda. Mislim da je ova bila zlatne boje pa su je ofarbali. Linija Sarajevo-Tesanj.