Noćne gradske i/ili prigradske linije

Autor the_traveler, Travanj 30, 2009, 15:29:04

nexus

#15
Ne vidim drugi način da se jednom linijom pokriju svi ozbiljni kvartovi i klubovi.. Uostalom, dužina kruga je 13,2 km, to je 2 km manje od 1-ice, 500 m manje od 2-ce, i 500 m više od 3-ce. S obzirom da 1-ica ima krug od 50 min, a 2 i 3 od 40 min, i to po danu, ovu liniju bi sasvim sigurno mogao voziti jedan jedini bus.

Što se Dimensionsa tiče, jučer prve polaske na 62 vozio Europolis. Displej nisu jadni stigli preprogramirati, pa vozi s natpisom 62 Outlook festival.  ::|

sendipula

A, znam da ali to se njima ne isplati kad po danu voze prazan Citelis i SL 223 i sta ce nama nocna linija kad nema kvarta koji je udaljen 10 km od nocnog kluba ili disca ja sa Stoje do Pietasa ili Arube dođem u roku od 35-40 min. i bus mi je nepotreban, a neki bi se vozikali pa im treba nocna linija ali ako bi stvarno bila onda moze vozit u intervalu od svakih 1 sat...
Živjela 184-ka!

noxis93

Citat: sendipula  u Rujan 08, 2012, 01:42:29
A, znam da ali to se njima ne isplati kad po danu voze prazan Citelis i SL 223 i sta ce nama nocna linija kad nema kvarta koji je udaljen 10 km od nocnog kluba ili disca ja sa Stoje do Pietasa ili Arube dođem u roku od 35-40 min. i bus mi je nepotreban, a neki bi se vozikali pa im treba nocna linija ali ako bi stvarno bila onda moze vozit u intervalu od svakih 1 sat...
Meni se u 4 ujutro pijan, znojan i umoran bas ne hoda 40 minuta do doma. Vjerujem da vecini drugih se takodjer ne hoda bas.

sendipula

a, jbg i nesmijes ulazit u bus u alkoholiziranom stanju :D :D
Živjela 184-ka!