Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

mivano

Marinići - poslovna zona (Blažići) - mislim da ovo stajalište nemamo još ni uvedeno (numerirano) ovdje na forumu

Matija87

Odlično!

o tome vodi računa kolega Kico , ja to stajalište imam uvršteno na svom laptopu na programu google earth.

Matija87

#257
evo ovako zbirnije malo , kamo gre 17ka

mivano


mivano


mivano

1. Brune Francetića - Kablarska cesta A
2. Kablari B (staro okretište)

mivano

Nove tabelice stajališta na trasi noćne 103...

Shole

Inače brojevi uvijek idu redom na ovim tablama, a u Prvomajskoj prema dole piše:  linije  5,103,5A

Boki651

Kad smo već kod tabelica, u ulici Hosti tek nakon "sto" godina od dovođenja autobusa, nedavno na stanici kod dućana prije ulice Minakovo, pojavila se oznaka stanice. Inače je na tom mjestu bio iscrtan asfalt bez vertikalne signalizacije.

mivano

https://www.autotrolej.hr/novosti-i-obavijesti/zatvaranje-ulice-riva-zbog-sv-nikole/

"Obavještavamo cijenjene putnike kako se u utorak 06.prosinca 2016.godine, zbog izvođenja građevinskih radova, privremeno ukida stajalište Osječka – Crkva u smjeru B."

Bocko

Skidaju tj. skinuli su nadstrešnicu.
To je od 6.12. ili je samo 6. ukinuta?

mivano

U Petrcima osvanula čekaonica.

NP-549

Danas ocrtano novo stajalište na žutoj traci na Fiumari,  između sadašnjeg na sredini i onog na fontani.  Koristit će ga sve prigradske linije sa istoka (Kostrena, Hreljin, Grobnik) kao zadnju iskrcajnu stanicu,  te grupa linija  Drenova,  Kastav, Viškovo i Matulji za ukrcaj. Na taj način se odvaja gradska od prigradske stanice,  kao što je na željezničkom kolodvoru u smjeru centra.

Na fontani će bit ucrtana mjesta za dostavu

mivano

Vidjet ćemo kako će to funkcionirati. S obzirom da se stalno parkira najviše na tom dijelu. Počevši od Autoškola pa nadalje.

Nešto je slično postojalo 90-ih "kod Slavice".

Shole

Bit će trčanja amo tamo po pločniku (a i kolniku) Fiumare kad naiđu 11 ili 20 a čeka se 4 ili 7