Jerry Trade, Bila/Vitez

Autor Tomek, Siječanj 12, 2008, 01:47:20

Tomek

Jerry Trade d.o.o. Bila
Ranka Šipke bb, Vitez
tel. +387-30-716-160

www.jerry-trade.com


Za Zagreb šalje isključivo MB Sprintere


CroHerc

JERRY ima najmanje tri MB 303  (sivi , žuti , bjeli)  sva tri su u raspadajućem stanju.

Odakle ide njegova linija za ZG

elvis

ima dva zuta 0303,i jednog kombija 0308,vidjao sam ih u mostaru

mb0404

Dal ima i na jednom busu nacrat Tom ili Jery???Posto je jedna 303 sa ovakvom semom vozala po Zenici prije 10,11 godinja,i sve sad mislim da se upravo radi o jerry-u.

erobuss

Nema na ovome, mislim da ima na sivome. Čini mi se da sam prije već tu sliku postao na forum, ali je nigdje ne mogu pronaći  ::|

mb0404

Kakva je ova mecka ni ona onda nije bila u boljem stanju.Mislim da sam jednom vidio zadnju 303 onako bas dobru gore u krugu neke fabrike blizu FIS-a.

CroHerc

#6
Jutros  u Čitluku žuti Iveco daily na lini koju inače vozi sa 303 (neznam koja linija) pozadi ima natpis JERRY TRADE

Vjerovatno je novonabavljen . ;)

CroHerc

#7
JERRY-jev 303 sve lošije izgleda. Vozač goni li ga goni ,
samo što djelovi sa njega neispadaju po cesti.     Zalosno ;D

CroHerc

Tabla mu prekrila pola šofešajbe .   ;D 

CroHerc


Tomek

Makar vidim po slikama da je ovaj Jetliner već bio u Zagrebu ja ga danas prvi put vidjeh, blagdanska je gužva pa je Sprinter bio premali


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mirzony

Ovaj sivi neoplan jetliner kao i sivi MB 0303 je bio vlasnistvo Bugojno bus-a. Jerry ih je uzeo od Bugojno busa kao prebijanje dugova za gorivo.

busfan

Citat: mirzony  u Ožujak 10, 2010, 20:27:20
Ovaj sivi neoplan jetliner kao i sivi MB 0303 je bio vlasnistvo Bugojno bus-a. Jerry ih je uzeo od Bugojno busa kao prebijanje dugova za gorivo.

A sta je sa Bugojno-Busa? Ja ih vidjam u Bijeljini sa Citylinerom, a nekad su dolazili sa Lions Top Coach Igen. A ako se dobro sjecam vozili su i Austriju i Holandiju?

Majstor

Jer taj Jerry postojao i 1995.g. jer sam jednom iz Splita krenuo u nekom malom O303 i pisalo je Jerry al neznam jel to taj prevoznik  uglavnom došli smo do Zadra pa nas policija isključila zbog slic guma na busu
put nastavio sa CBusom
Samo mi sudite pošteno !