Bakić Reisen, Banja Luka/Burladingen (D)

Autor lerotai, Siječanj 26, 2008, 11:07:48

aaaaa

Citat: busfan  u Studeni 29, 2008, 14:58:48
Citat: mb0404  u Studeni 29, 2008, 14:22:55
Ne znam sta zakon kaze za takve stvari,al ja bi to sankcionisao ako treba vartio sa granice

Zasto ako je po zakonu, znam da u CH mozes voziti 2 auta na jedne tablice, samo dok vozis jedno drugo mislim mora biti na privatnom posjedu ili tako nesto ???



Zasigurno znam da takav zakon važi u Njemačkoj ali za osobne putničke automobile. Da li isto vrijedi i za autobuse ne znam...

mb0404

Pa po toj logici covjek kupi 2 ili vise buseva i kad mu se koji vozi onda samo jedne  tablice  promjeni.jedne tablice na 2 busa

aaaaa

Citat: mb0404  u Studeni 29, 2008, 17:13:45
Pa po toj logici covjek kupi 2 ili vise buseva i kad mu se koji vozi onda samo jedne  tablice  promjeni.jedne tablice na 2 busa

Radi se o tome da ljudi plaćaju jedno osiguranje koje im važi za više vozila.....

elvis


busfan

Citat: mb0404  u Studeni 29, 2008, 17:13:45
Pa po toj logici covjek kupi 2 ili vise buseva i kad mu se koji vozi onda samo jedne  tablice  promjeni.jedne tablice na 2 busa

Da ali ne moze voziti ta 2 autobusa u isto vrijeme. Uglavnom jos jedna olaksica nego kod nas, znam dosta ljudi ovde iz inostranstva kad dodje ostavi dok je na odmoru nov auto u garazu a tablice prebace na nekog starog Golfa, Kadetta i sl.

elvis

a jel moguce da je on taj autobus preuredio,da je to zapravo jedan te isti bus...il da je kupio drugi a da je tablice cuvao,jer neko od forumasa je napisao da je u hrvatskoj moguce sacuvati tablice nakon promjene vozila????

mb0404

mislim da nije moguce,ali vec ce neko odgovort od iskusnijih...kad sam vidio i ja sam pomislio da je jedan te isti bus 215HD samo sa novijim retrovizorima,ali sam obrati paznju na sve detalje i primjetio da im nije jednak razmak od vrha prednjih vrata do krova jedan ima manju crnu resetku iznad vrata a drugi vecu.mislim da nije niko mogao skracivat vrata...

aaaaa

Citat: mb0404  u Studeni 30, 2008, 22:56:21
mislim da nije moguce,ali vec ce neko odgovort od iskusnijih...kad sam vidio i ja sam pomislio da je jedan te isti bus 215HD samo sa novijim retrovizorima,ali sam obrati paznju na sve detalje i primjetio da im nije jednak razmak od vrha prednjih vrata do krova jedan ima manju crnu resetku iznad vrata a drugi vecu.mislim da nije niko mogao skracivat vrata...

Ma u pitanju su dva različita busa nešto starija i nešto novija 215 to je bez dvojbe....

mb0404

to i ja kazem,mada sto se toga tice dobre su obadvije mislim da nijedna nije daleko od 90-tog godista jedna cak da je i mladja

busfan

Citat: aaaaa  u Prosinac 01, 2008, 18:10:24
Citat: mb0404  u Studeni 30, 2008, 22:56:21
mislim da nije moguce,ali vec ce neko odgovort od iskusnijih...kad sam vidio i ja sam pomislio da je jedan te isti bus 215HD samo sa novijim retrovizorima,ali sam obrati paznju na sve detalje i primjetio da im nije jednak razmak od vrha prednjih vrata do krova jedan ima manju crnu resetku iznad vrata a drugi vecu.mislim da nije niko mogao skracivat vrata...

Ma u pitanju su dva različita busa nešto starija i nešto novija 215 to je bez dvojbe....

Ne mora znaciti da je novija, ja sam nalazio na mobile.de prva reg 1996god. i nema ona plastike iznad vrata. Moguce da su je sredjivali pa ubacili plastiku da ljepse izgleda

mb0404

ma siguran sam 99% da ova nije sredjivana

aaaaa

Citat: busfan  u Prosinac 01, 2008, 20:17:31
Citat: aaaaa  u Prosinac 01, 2008, 18:10:24
Citat: mb0404  u Studeni 30, 2008, 22:56:21
mislim da nije moguce,ali vec ce neko odgovort od iskusnijih...kad sam vidio i ja sam pomislio da je jedan te isti bus 215HD samo sa novijim retrovizorima,ali sam obrati paznju na sve detalje i primjetio da im nije jednak razmak od vrha prednjih vrata do krova jedan ima manju crnu resetku iznad vrata a drugi vecu.mislim da nije niko mogao skracivat vrata...

Ma u pitanju su dva različita busa nešto starija i nešto novija 215 to je bez dvojbe....

Ne mora znaciti da je novija, ja sam nalazio na mobile.de prva reg 1996god. i nema ona plastike iznad vrata. Moguce da su je sredjivali pa ubacili plastiku da ljepse izgleda

Šta da ti kažem danas ne možeš biti siguran u bilo šta. Postoji mogućnost da su bili i različiti paketi opreme...ko zna???

JOSIP500

KADA SAM BIO U ULMU U SETRINOM SALONU STOJAO JE BAKIĆ-REISEN SETRA S 417 HDH.DALI JU JE PREUZEO ILI NE??????MISLIM DA JE DUŽE STAJALA VIDJEO SAM JU U DVA NAVRATA.

mb0404

ako vozi sa njom znaci da je uzeo nece valjda takva "kolica" ostavit da stoje

busfan

Citat: JOSIP500  u Prosinac 01, 2008, 23:21:01
KADA SAM BIO U ULMU U SETRINOM SALONU STOJAO JE BAKIĆ-REISEN SETRA S 417 HDH.DALI JU JE PREUZEO ILI NE??????MISLIM DA JE DUŽE STAJALA VIDJEO SAM JU U DVA NAVRATA.

I bilo je vrijeme za neku novost, ja vjerujem da je Bakic jedan od prevoznika koji najvise putnika ima iz BiH prema Njemackoj ;)