Bosnaexpres, Doboj Jug – fotografije

Autor Tomek, Siječanj 01, 2010, 17:05:59

Tomek

bus123

mate

Aj posto vidim da se sad ovdje stavljaju slike, jedna danasnja, linija Zagreb - Teslic


mate

S217 HDH danas na liniji Zagreb - Teslic, jedna zanimljivost uz vozaca je bila i kondukterka, ovaj puta mlada plava dama, dakle ocito mlade kondukterke postaju praksa u BE sto je za svaku pohvalu :)


amar

samo sto se radi o 317 hdh ... a znam da si i mislio na to ;) ... a sto se tice BE ... svaka im cast, neki dan sam pricao s vozacem sprintera i voze redovnu liniju 3 puta dnevno sarajevo - tesanj, za studente nude na liniji sarajevo - tesanj, oni koji su iz gracanice , doboja, doboj istoka nude obezbjedjen prevoz autom besplano za te gradove, svaka im cast

busfan

Kolega pogledaj malo bolje autobus  ;)

The_Dubster

na nekoj temi o njima bas smo komentarisali te kondukterke...
često se može vidjeti u sarajevu na AS. Svakako da je osvježenje vidjeti te promjene :D

doBUS

Hostese su na linijama za Sarajevo na Zagrebu i Rijeci (via-Zagreb)

amar

ehh onda cu najvjerovatnije sutra isprobati BE , idem sutra konacno kuci, imam sa dobojskim u 12i15 , a BE 13i15 ... pa cu vidit ako mi se bude cekalo, bas da vidim te hostesice lijepe :)

The_Dubster

danas njihova ljepotica 317 hdh u sarajevu :o :o


Tomek


doBUS


tomo

Njih mi je tako drago vidjeti na cestama kao i ELLE odmah nakon Kantica... trude se, a to je hvale vrijedno u ovo krizno vrijeme...

mate

Uvijek se obradujem kad vidim ovog Tourisma, jer vozac koji ga duzi je prava legenda, uvijek pozdravi, spreman za pricu, i nikad nije bilo nikakvih problema, i jos uz to budu i kondukterke ;)

mate