Bosnaexpres, Doboj Jug – fotografije

Autor Tomek, Siječanj 01, 2010, 17:05:59

elvis

Valjda zato sto imaju linije za gradove koji su udaljeniji od Sarajeva,i na kojima treba biti bus koji ce privuci putnike,jer na liniji za Sarajevo imaju posebne popuste i transfere za druge gradove koji privlace putnike,dok te popuste nemaju kome dati na liniji koju radi Tourismo

mate

Upravo tako, bas zbog tog sto elvis kaze BE salje ovog Tourisma za Zagreb ili Rijeku...a bome i radi konkurentnosti ka ostaim prijevoznicima koji idu iz Zagreba prema Teslicu (Jelinak,Kantic)

doBUS

Citat: mate  u Ožujak 11, 2010, 21:19:58
Upravo tako, bas zbog tog sto elvis kaze BE salje ovog Tourisma za Zagreb ili Rijeku...a bome i radi konkurentnosti ka ostaim prijevoznicima koji idu iz Zagreba prema Teslicu (Jelinak,Kantic)

Za teslic vozi samo Bosnaexpres u kooperaciji sa Teslic Prevozom ???

mate

Citat: doBUS  u Ožujak 11, 2010, 22:07:49
Citat: mate  u Ožujak 11, 2010, 21:19:58
Upravo tako, bas zbog tog sto elvis kaze BE salje ovog Tourisma za Zagreb ili Rijeku...a bome i radi konkurentnosti ka ostaim prijevoznicima koji idu iz Zagreba prema Teslicu (Jelinak,Kantic)

Za teslic vozi samo Bosnaexpres u kooperaciji sa Teslic Prevozom ???

Ja sam napisao Teslic, a mogao sam napisati i B.Brod,Derventa,Doboj, mjesta gdje isto ovi prijevoznici idu, tako da mislim je svejedno, jer gledam polazak iz Zagreba, sad bila to Derventa il neko drugo mjesto nije bitno toliko ;)

doBUS

Citat: mate  u Ožujak 11, 2010, 23:40:36
Citat: doBUS  u Ožujak 11, 2010, 22:07:49
Citat: mate  u Ožujak 11, 2010, 21:19:58
Upravo tako, bas zbog tog sto elvis kaze BE salje ovog Tourisma za Zagreb ili Rijeku...a bome i radi konkurentnosti ka ostaim prijevoznicima koji idu iz Zagreba prema Teslicu (Jelinak,Kantic)

Za teslic vozi samo Bosnaexpres u kooperaciji sa Teslic Prevozom ???

Ja sam napisao Teslic, a mogao sam napisati i B.Brod,Derventa,Doboj, mjesta gdje isto ovi prijevoznici idu, tako da mislim je svejedno, jer gledam polazak iz Zagreba, sad bila to Derventa il neko drugo mjesto nije bitno toliko ;)

Ma sknto sam ;) al htjeo sam da kazem da je jedini polazak iz Teslica za Zagreb ovaj sto vozi BE

busfan

Citat: The_Dubster  u Ožujak 12, 2010, 19:42:59
danas opet prijatno iznenađenje iz BE, slikan ovaj skyliner u visokom. izgleda pravo dobro

Izgleda dobro sve osim maske  :-\  Ne mogu garantovati, ali cini mise da imaju jedan i sa maskom 1116

elvis

busfan tacno je da imaju jos jedan,ovaj sa maskama od Starlinera je kraci i stariji,a drugi je mladji i duzi,on ima od Citylinera

anel

Citat: elvis  u Ožujak 13, 2010, 20:47:15
busfan tacno je da imaju jos jedan,ovaj sa maskama od Starlinera je kraci i stariji,a drugi je mladji i duzi,on ima od Citylinera

Ovaj skaylinear se prodaje na njihovoj stranici.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

tomo

#23
slika je nešto lošija, ali evo ga u Splitu, početak kolovoza 2009. godine

kao i druge  njihove ljepotice...489-J-464



Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

doBUS

#25
Citat: Bari  u Travanj 02, 2010, 19:32:15
http://i41.tinypic.com/2elf2tl.jpg

http://i43.tinypic.com/sg4lxk.jpg

Da nije mozda linija Doboj-Porec ???Ukoliko sati si slikao ???Jeli bilo putnika ??? ;)

Bari

Citat: doBUS  u Travanj 02, 2010, 21:34:19
Da nije mozda linija Doboj-Porec ???Ukoliko sati si slikao ???Jeli bilo putnika ??? ;)

Nije, Rijeka - Doboj. Slikano poslje 10 sati. Ne siječam se točno, ali mislim da je bus bio solidno popunjen.
KREPAT MA NE MOLAT !

doBUS

Citat: Bari  u Travanj 03, 2010, 00:22:20
Citat: doBUS  u Travanj 02, 2010, 21:34:19
Da nije mozda linija Doboj-Porec ???Ukoliko sati si slikao ???Jeli bilo putnika ??? ;)

Nije, Rijeka - Doboj. Slikano poslje 10 sati. Ne siječam se točno, ali mislim da je bus bio solidno popunjen.

Znaci bude preko 30tak putnika,dobro je dobro,fino im linija radi kad mogu da popune autobus od 55 sjedista

mate

Skyliner danas na liniji Zagreb - Teslic




5AR