Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

XDonald

Primjetio san samo da je u #229 prije 2-3 tjedna normalno hladilo , a u vecini troosovinaca se jedva osjetilo. Jutros san se vozio s #221 na 11ki i bilo je okej. Moze bit da jos nije sređeno na svima, ma da nisam siguran.
Citari i Classici inace dosta bolje hlade.

Paško

Ne rade uopće kako treba. Vozio sam se par puta u #307 i razlika u njemu i autobusima koji su u Prometu bili toliko godina je nebo i zemlja. Možda Citari bolje hlade, ali u par solaša je teško uopće stajati u zadnjem dijelu autobusa ako je klima upaljena. U #263 nisam mogao držat noge na podu koliko je bio ugrijan, a zbog svega se hlađenje na tom dijelu i ne osjeti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

#225 na liniji 1 odlično hladi
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

COVIK

Citat: amfan  u Lipanj 21, 2017, 20:23:07
Ne rade uopće kako treba. Vozio sam se par puta u #307 i razlika u njemu i autobusima koji su u Prometu bili toliko godina je nebo i zemlja. Možda Citari bolje hlade, ali u par solaša je teško uopće stajati u zadnjem dijelu autobusa ako je klima upaljena. U #263 nisam mogao držat noge na podu koliko je bio ugrijan, a zbog svega se hlađenje na tom dijelu i ne osjeti.

Sta imas drzat noge na podu.u Splitu se u zadnjem dilu busa noge drze na sicu ili rukohvatima  8-8 yahoo
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

elez

#1294
Pa ovo stvarno nije normalno, ni u #217 ne radi klima.... Koliko njima treba vrimena da ih srede kako bog zapovida? Imaju 95-96 buseva sa klimom, stvarno ne razumijem da je to toliko teško i komplicirano. Ako se oni ne razume u to onda lipo neka angažiraju firmu ili voze buseve u Dugopolje
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RegioBus

ST-2914-I ===> nove tablice #146

RegioBus


elez

Citat: elez  u Lipanj 10, 2017, 14:42:48
#222 osta bez zadnje desne ratkape  :-\
Sad opet ima sve 4 yahoo
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

#1298
#222 ima očigledno dobru posadu koja se brine o autobusu i drže ga najbolje očuvanim Cityjem te serije.
Jedino bi me zanimalo, je li to nova ratkapa (košta otprilike 1800kn) ili su skinili sa nekog drugog autobusa...

Kako hlade Classici / G ?

elez

#1299
Citat: man313  u Srpanj 12, 2017, 14:55:13
#222 ima očigledno dobru posadu koja se brine o autobusu i drže ga najbolje očuvanim Cityjem te serije.
Jedino bi me zanimalo, je li to nova ratkapa (košta otprilike 1800kn) ili su skinili sa nekog drugog autobusa...

Kako hlade Classici / G ?
Mislim da je skinuta sa nekog drugog ili su našli bas njegovu.
Vozio sam se nedavno u #257 i #255, odlicno hlade, a solo Classici su namješteni na -10°  rofl
Uglavnom svi dobro hlade osim Cityja iz prve serije al čini mi se da su malo poradili i na njima
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald

Kada uđen u Citara/G i Classica/G, bude stvarno ugodno, puno bolje nego u Cityima 1.serije. Novi Cityi takoder dobro hlade. U Classicima puse zrak kroz otvore na kosim krovnim panelima , a ne uz prozor ko u Citarima i Cityima, tako da se bolje osjeti na sjedalima uz prolaz i na samom prolazu (stojeci na nogama).
Cini mi se da Dalmatincove Setre NF bolje hlade od dosta Prometovih buseva (Cityji obe serije) , kratko sam putova prije par dana pa nisam primjetio gdje je ispuh zraka u njima...

Sta se tice buseva bez klime, voznje u Sanosima, O345G i O405 su meni osobno najgore po ovim ocajnim vrucinama. Imaju vrlo malo prozora, pogotovo O405 sa jednim sa svake strane poslije 2.vrata. SG313 i Conecti G ih imaju puno vise pa je vozit se u njima lakse.


RegioBus

ST-3407-I ===> nove tablice #302

elez

Citat: RegioBus  u Srpanj 13, 2017, 12:39:07
ST-3407-I ===> nove tablice #302
Probila mu ruzina na sve strane pa nije proša tehnički. Genijalci iz Prometa su te mjehuriće odignute piture pokušali zakamuflirat crnom trakom
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RegioBus

 ST-5492-I ====> tablice #289

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk


man323

Zadnji branik sa #258 je završio na #241. Vidljivo je po obrisima naljepnice g.b.-a