Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

elez

Pa maknu se zato sta se ne zele zatvorit boga mu!! Jel to toliko tesko za skuzit?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

roko

#1246
Ma znan ja to al kazen samo da dosta ljudi nezna ni sta su ti senzori a ni da ih ima u busevima.

Paško

Dobro sam se nasmijao kad sam vidio ovo rješenje za tabelu:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Mislim da nemamo zabilježeno ovo oštećenje na #297. Šteta, izvana je u boljem stanju od nekih drugih.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sofer122

Danas viđen 266 sa displayem na kojem piše garaža vjerojatno pušten u probu jer sam vidio 2 mehaničara u autobusu

Paško

#168, koji je daleko u najgorem stanju od tri O345G, dobio ovaj "ukras" straga. Inače, čini se da su pri šlepanju #271 prije par mjeseci razbili njegovu prednju masku jer je dobio novu, što se vidi po nedostatku Prometove naljepnice i žutoj umjesto crne boje iza Mercedesova znaka.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Dok je bio u kvaru je vjerovatno maska otišla na neki razbijeni da nebi stajala dva pa je poslije ovaj dobio novu

Sofer122

am fan je u pravu istina je da im se u garaži prilikom šlepanja zabio u zid ili u nešto te su mijenjali neke prednje dijelove

XDonald

Jucer u #308 i danas u #272 radila klima. Vidi se da #308 uz upaljenu klimu puno bolje ide od nasih Citara iz 2008. zbog jaceg motora (vozio je na 17ki tad).

Sta se tice znaka Mercedes na prednjoj maski od #271, mislin da su ga skinili sa #168 jer ga on nema, a vidio san i da #201 ima isti takav znak tako da je moguce da su i na njemu nesto minjali.

man323

#1254
Sektor zadužen za održavanje je naredio da se prije sezone servisiraju klima uređaji na autobusima. Baš me zanima hoće li raditi klima-uređaji u svim autobusima, a najviše posla upravo stvaraju Lion's Cityji prve serije.

josipgrgin

Sto je sa #65 oce li ga popravit ili i on ide u vjecna lovista?

netko

Jedno ugodno, neočekivano iznenađenje. Sada barem liči na autobus.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

elez

Već duže vrime prolaskom iznad Prometove garaže u servisu vidim jednog Conecta sa plodine reklamom (pretpostavljam #207). Zna li neko o cemu se radi?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

myildirim129

U 19:30 Man lion City LL koji vozi na 60 izgledao je kao nov obojan...neznam jesu ga mozda samo oprali, ali stvarno izgleda kao da je iz tvornice izasao...pa sad jel zna sto je sa tim busom; nisam zapamtio gbr...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!