Jelinak, Žepče

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 16:01:47

autobusi.org

Jelinak d.o.o.                            Jelinak d.o.o.
Žepče, Tatarbudžak 53            Zagreb, Z.Ljevakovića 26                 
tel:   +387 32 881637              tel. 01/299-3729
www.jelinak.com         
     



lav

Na liniju Usora-Zadar često viđam Neoplana Citylinera i Mercedes Sprintera.Šta još ova firma ima od voznog parka

maky

#2
Citat: lav  u Prosinac 04, 2007, 18:31:27
Na liniju Usora-Zadar često viđam Neoplana Citylinera i Mercedes Sprintera.Šta još ova firma ima od voznog parka
Neoplani, Neoplani i samo Neoplani + ovaj Isuzu što ga je tomek slikao  ;D


Platinum Edition:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Cityliner na liniji Usora - Zadar:


A u Splitu je danas bio i Transliner:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tamlover

Kolku oni to imaju pauzu u Splitu kad je bus parkiran prazan i zatvorenih vrata?? A vozi iz/za Zadar.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

maky

#5
Citat: tamlover  u Prosinac 23, 2007, 11:56:19
Kolku oni to imaju pauzu u Splitu kad je bus parkiran prazan i zatvorenih vrata?? A vozi iz/za Zadar.
Pojma nemam, ovaj Cityliner je došao malo prije 14 sati, a Transliner je tu bio malo iza 14 i 30 kao što se vidi na slici. Možda je čekao njega...  Svejedno mi je čudno što se ovoliko zadržao na peronu  ??? 

Pogledat ću baš drugi put kada ide za Zadar.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Neo

Citat: maky  u Prosinac 23, 2007, 12:19:55
Citat: tamlover  u Prosinac 23, 2007, 11:56:19
Kolku oni to imaju pauzu u Splitu kad je bus parkiran prazan i zatvorenih vrata?? A vozi iz/za Zadar.
Pojma nemam, ovaj Cityliner je došao malo prije 14 sati, a Transliner je tu bio malo iza 14 i 30 kao što se vidi na slici. Možda je čekao njega...  Svejedno mi je čudno što se ovoliko zadržao na peronu  ??? 

Pogledat ću baš drugi put kada ide za Zadar.

Ja mislim da je ovaj plavi prodat Lari Tours iz Tuzle.
je zakon

maky

Citat: Neo  u Prosinac 23, 2007, 17:07:50
Citat: maky  u Prosinac 23, 2007, 12:19:55
Citat: tamlover  u Prosinac 23, 2007, 11:56:19
Kolku oni to imaju pauzu u Splitu kad je bus parkiran prazan i zatvorenih vrata?? A vozi iz/za Zadar.
Pojma nemam, ovaj Cityliner je došao malo prije 14 sati, a Transliner je tu bio malo iza 14 i 30 kao što se vidi na slici. Možda je čekao njega...  Svejedno mi je čudno što se ovoliko zadržao na peronu  ??? 

Pogledat ću baš drugi put kada ide za Zadar.

Ja mislim da je ovaj plavi prodat Lari Tours iz Tuzle.
A na njemu su još sve Jelinakove oznake, čak i na vratima

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

ist

Jelinak iz Bosne dolazi između 14 i 15 sati (ovisi o zadržavanju na granici), a iz Zadra nešto prije 15 sati i u 15.15 produžava za Bosnu

maky

Još jedan Jelinakov Cityliner:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

transturist

Kada vec pisemo o ovoj firmi ja  cu ispricati kako sam zapravo upamtio Jelinak kada sam vidio jedan njihov stari Transliner prije nekih 7 godina. Naime, bio sam prijatno iznenadjen kada sam na GP Kamensko izasao iz svog autobusa a iza mene je pristigao Jelinak. Posadu njihovog autobusa cinile su dvije mlade dame. U kratkom razgovoru sa njima kazale su mi da obje imaju D kategoriju i da osim njih nije bilo nikoga vise u posadi. Dakle dvije dame-djevojke obavile su liniju za Zadar. Po ovom dozivljaju Jelinak mi se odmah ucrtao u pamcenju.

tamlover

Citat: ist  u Prosinac 23, 2007, 20:06:18
Jelinak iz Bosne dolazi između 14 i 15 sati (ovisi o zadržavanju na granici), a iz Zadra nešto prije 15 sati i u 15.15 produžava za Bosnu
Ovo mi ništa ne objašnjava.
Prazan bus na peronu može mi govoriti eventualno da jedan Jelinakov bus vozi Zadar-Split-Zadar a drugi Split-Usora-Split, pa se međusobno čekaju a obzirom na presjedanje moguće je da se onaj koji prvi dođe isprazni?? Ovo mi ne zvuči logično za prijevoznika iz BiH.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Evo još dva njihova Citylinera




Tomek

Očuvani su, ovaj gornji sa ZG tablicama je Platinum edition. Imaju i oni par u vrlo dobrom stanju Citylinera.

maky

Među mnogim Neoplanima ima iznimaka, a ovaj spada u njih:


ZG tablice

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!