Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

Alex


Tomek

#61
Odlični O303 od Saraje vozio CB liniju Zagreb - Vir u petak



A ZG - DU u petak ovaj O404 gb500 od Croatie.. on mi izgleda u najgorem stanju od svih njihovih O404



Transliner gb482 u Humu na Sutli odmara u subotu




brzi

predivan i neuništivi Neoplan je danas vozio liniju od AP Imotski, Split- Imotski. Došao je pun iskrcao putnike i otišao odmah za Imotski, bez putnika s Imotskim vozačem. Inače, imoćani su opet u krizi s autobusima, pa je i ovaj tako danas odvozio njihovu liniju. Ali predivan je. Bilo bi ga dobro obnoviti, mogao bih on još puuuno proći. Jer kažu za Mercedesove automobile, kad pređu 150-200. 000 km, da ih se isplati kupiti polovne, jer je to OK, a ovo je posebna priča, ovom se kilometri broje u više znamenaka( ikao generalka nebi bila s goreg),a i registriran je za sljedeću godinu, pa će on još voziti  :)


Tomek

Lijepo si ti to Brzi napisao, ali ovi Translineri su totalno poderani, iznutra se sve klima, fale lajsne, sve zijeva, zastori voze.. Ovi Translineri su prošli oko 3-4 milje kilometara i oni su svoje dali... Za tvtku kao Croatia bus su ti autobusi nepotrebni jer osim dvije linije za Zagorje iz Zagreba nemaju kamo voziti te samo odražaju već dugogodišnje neulaganje raznih vlasnika u vozni park CB-a..

brzi

Citat: Tomek  u Rujan 06, 2008, 21:10:31
Lijepo si ti to Brzi napisao, ali ovi Translineri su totalno poderani, iznutra se sve klima, fale lajsne, sve zijeva, zastori voze.. Ovi Translineri su prošli oko 3-4 milje kilometara i oni su svoje dali... Za tvtku kao Croatia bus su ti autobusi nepotrebni jer osim dvije linije za Zagorje iz Zagreba nemaju kamo voziti te samo odražaju već dugogodišnje neulaganje raznih vlasnika u vozni park CB-a..

heh, 3-4 milijuna je zaista puno, to je u biti i iznad vijeka ovakvih velikih mrcina, iako sam mislio da se radi barem o polovici toga. Ali čini se da usprkos tome će ga sada utrapiti Imoćanima  ???

maky

Ajde, imam i ja sliku zvjerke  8)
Sa upaljenim svjetlima, taman stigao:


I parkiran sa ugašenim:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Može se i danas reći da nam repka ima super autobus makar je već pomalo zašao u godine, izgledom to ni najmanje ne pokazuje  ;)

Jučer popodne



Ova Setra S228DT nakon nekog vremena što ju nisam vidio u prometu ovo ljeto je bila opet prilično aktivna



Jetliner od Imoćana i Cityliner od CB-a jučer na osvježenju u CB-u


maky

Jučer nas je posjetio Starliner:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

erobuss


mansg313


mate

Danas ovaj O404 na liniji za Frankfurt...moram priznati da sam se neugodno iznenadio...jer po mom misljenju ovaj bus ne zasluzuje ici na tu liniju... :(
Translineri i Citylineri su puno logicnije rijesenje...



i evo jednog ostecenja...sto sam zabiljezio...


Tomek

O404 je puno udobniji bus od Translinera, tako da bi prije bio za liniju za Njemačku, ali je stariji i u lošem stanju pa zato nije  ;)
No sumnjam da je ovaj išao do Njemačke, obično Touring i CB iz Slavonije voze s jednim autobusom koji u ZGu ide u garažu, a drugi preuzima putnike i ide dalje  ;)

mate

Hvala na informaciji... ;) jer ono me je stvarno neugodno iznenadilo...
onda je vjerojatno ista takva situacija i s ČTR-om...koji isto vozi tu navedenu Touringovu liniju...

mate

Transliner ZG-0005-CB...danas na AK Sl.Brod


maky

Ima nas još šta nismo komentirali Megalinera...

Mislim da nema nitko sretniji od mene na ovom forumu kad ugleda tip-top sređenog Neoplana, pogotovo još jedan tako egzotičan model kao što je Megaliner. Istina, retrovizori bi još trebali biti noviji, ali nema veze sad.

Inače, kad sam bio mali, Croatia Bus mi je sa svojim hrpom Neoplana bio omiljeni i najbolji prijevoznik u Lijepoj Našoj, kao i gotovo svim ljudima koje sam pitao. Lijepo je vidjeti obnovljene stare asove koji su prije 10 - 15 godina žarili i palili kako im je udahnut novi život. Lijepo je imat nove autobuse, ali ruku na srce, ovakvi se više ne proizvode i to treba cijenit i iskoristit!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!