Rashod

Autor Srđan, Studeni 11, 2008, 00:52:10

Marek

Rashod u Križevcima


Gbr. 083 i 072









Gbr. 168





Ako napregnete oko,možete vidjeti 168




shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zlikowszky

Citat: manoplan  u Rujan 27, 2011, 20:36:48
Iako postoje tomekk-ove slike rashoda iz Križevaca, evo i par mojih od nedjelje. Čerupanje se nastavlja ...


Interesantno, i na tomekk-ovoj i tvojoj slici vidi se da je čerupanje dobrano uzečlo maha, ali me začuđuje da su bijeli nasloni za glavu još uvijek na sjedalima. Barem ovima otraga.
I oni se bi dali negdje sasvim pristojno iskoristiti, pod uvjetom da se operu, narafski. Ili ne?
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

ivog


Marek

083




Čerupanje na 072,ostao je i bez motora





Zašto barem ne uzmu ove table:






mate

Rashod u Zupanji - Gbr.242


shef

Rashod Čazma (izvor forum oldschoolhr, član Car GTI - ne mogu nikako raspoznati što je treće s lijeva, neki Neoplan?)

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

#37
Onaj s tablom školski prijevoz sprijeda je Transliner niski ;), a ako misliš na onaj bus između tog Translinera i Dubrave onda je to MAN FRH 362

mate

Jedna od jutros iz Čazme, rijec je o Gbr.408 (zahvala kolegi buSHunteru795 na pomoci oko identifikacije)




Marek

Čerupanje se nastavlja   buljimir

72




83




67 i 73








Marek

Šta su napravili od Dubrave... :'( :'( :'(


Nekad gbr.82












Marek


Tomek

Sve je manje TAM-ova u ČZM_u, Sv. Ivan Zelina

Tomek


Marek