Slavijatrans - rasprava

Autor dragec52, Studeni 26, 2007, 20:59:58

zoki.man.fan

Citat: pospanac  u Rujan 16, 2009, 15:26:21


Kad smo kod suda, nadam se kako je i tebi jasno što je u pravnom smislu upad na privatan posjed bez dozvole vlasnika?
;):D


....ahaaaaa... a stvarno mi je žao Vas Slavijaša....puna Vas radiona i niste uočili dva stranca unutra koji su tamo cijelo prijepodne....

a btw i Tvoj Big Boss je bio tamo i bacili smo pokoju riječ...

A sad jedno ozbiljno pitanje:

Nešto su do mojih ušiju došle priče da Slavijatrans u dogovoru sa gradom počinje graditi novi kolodvor na Pigiku.. meni ta priča baš i ne drži vodu jer bi to bio totalni promašaj, bar po mome mišljenju...

bilo bi zgodno kad bi Ti bar htio reči dal su to samo "babske priče" ili tu ima i neke istine ;)






EuroTrakker

Ne znam koja bi logika bila graditi autobusni na Pigiku. Malo mi je to čudno. A koliko znam Pigik je vlasništvo Gavrilovića. Inače danas je počeo voziti Citaro koji je dosta dugo bio na prefarbavanju. Sad je crveno-bijel
Pozdrav iz 53nje

zoki.man.fan

Neznam, tako sam čuo iz nekoliko izvora.... kao što rekoh, priča mi ne drži vodu.

Citat: EuroTrakker  u Rujan 16, 2009, 20:42:25
Inače danas je počeo voziti Citaro koji je dosta dugo bio na prefarbavanju. Sad je crveno-bijel

jel to ista shema ili su malo pojačali crvenu??? ili su prešli na shemu intoura

Stralis

102 CO


Opet imam, neću reći primjedbu, već komentar. Cijeli bus ofarban, super izgleda, ali desna strana crne felge, lijeva srebrne. ???

zoki.man.fan

Ja mislim da se tu radi o zavaravanju protivnika.... pogledaš bus sa jedne strane i zapamtiš citaro sa  crnim felgama...i kad ga pogledaš sa druge strane vidiš druge felge i misliš da to nije isti citaro... to je naćin kako se boriti protiv krize; od jednog prividno stvoriš dva...a usput štediš na boji i na radnim satima majstora  ;D ;D ;D


Tomek

Gdje su proizvedene Slavijatransove S315HD? U Španjolskoj??

pospanac

S315HD Španjolska
S315GTHD Njemačka
Informacije, podaci, stavovi i mišljenja koja iznosim na forumu su osobne naravi i ni u kojem se slučaju ne mogu protumačiti kao službeni stav ili informacija poduzeća u kojem radim ili sam nekad radio, ili sam nekad radio, ili sam nekad radio,...


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

Mario


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje


EuroTrakker

Sezonska linija Kutina-Sisak-Petrinja-Glina-Zadar

PETRINJA - Slavijatrans i ove godine prometuje na sezonskoj liniji do Zadra. Linija prometuje svaku subotu i nedjelju od 3.srpnja do 29.kolovoza. Sezonska linija je na relaciji Kutina-Zadar-Kutina, a polasci su u 4.00 sata iz Kutine, u 5.00 iz Siska, u 5.20 iz Petrinje, te u 5.50 sati iz Gline. Povratak iz Zadra je u 19 sati i 30 minuta. Sve informacije možete dobiti na brojeve telefona 522-864 (AK Sisak), 815-122 (AS Park Petrinja) i 880-099 (AK Glina).


http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/9429/106/

Pozdrav iz 53nje

EuroTrakker

Koliko sam vidio u prolazu na jednom citaru se radi limarija i ako sam dobro vidio zadnji kraj mu je već ofarban u bijelo. Također jedan Iveco (bijeli što ima na sebi zet-ov broj)  na test u Slavijatransu
Pozdrav iz 53nje

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje