Slavijatrans - rasprava

Autor dragec52, Studeni 26, 2007, 20:59:58

lovac27

Ex slavijatransov sada čazmatransov autobus gbr. 641 (intouro) nema više sk rege, nego je dobio bj rege. Na gradskima linijama sisak petrinja vozi crveni i žuti Čazmin bus, a neki dan je na liniji glina -zagreb vozio neki troosovinac s malom čazminom naljepnicom.  Oba beldea gbr. 639 i 640 nemaju više zg rege, nego sk. I bivši unatransov autobus, sada čazmin, bez naljepnica  vozio neki dan  za zagreb. Dosta promijena,  a nitko ne stavlja obavijesti.

Tomek

Intouro gbr 641 dobio registracije BJ-333-GA

lovac27

Obnovljen je petrinjski Isuzo koji je dugo stajao bez prednje maske u Petrinji, skinute su naljepnice slavijatrans i dobio je mali cazmatransov logo i gbr.633.

Mario

Ima i još jedna zanimljivost, prodano je odmaralište u Novigradu, 26.03. je podnesen zahtjev za uknjižbu pa bumo vidli tko je novi ili stari sretni vlasnik na hrvatski način.

Para ko blata od prodaje.

lovac27

Inturo 642 isto dobio oznaku Bj

pospanac

Citat: lovac27  u Ožujak 30, 2015, 13:48:52
Obnovljen je petrinjski Isuzo koji je dugo stajao bez prednje maske u Petrinji, skinute su naljepnice slavijatrans i dobio je mali cazmatransov logo i gbr.633.

Netočno... Taj autobus nije stajao u Petrinji ni dana bez maske... Samo je u Dvoru pa se ne vidi...
Informacije, podaci, stavovi i mišljenja koja iznosim na forumu su osobne naravi i ni u kojem se slučaju ne mogu protumačiti kao službeni stav ili informacija poduzeća u kojem radim ili sam nekad radio, ili sam nekad radio, ili sam nekad radio,...

pospanac

Citat: lovac27  u Ožujak 19, 2015, 21:34:51
Ex slavijatransov sada čazmatransov autobus gbr. 641 (intouro) nema više sk rege........cut.............I bivši unatransov autobus, sada čazmin......cut......

Intouro nikad nije ni imao SK registracije, a bivši Unatransov autobus je i dalje Unatransov...
Informacije, podaci, stavovi i mišljenja koja iznosim na forumu su osobne naravi i ni u kojem se slučaju ne mogu protumačiti kao službeni stav ili informacija poduzeća u kojem radim ili sam nekad radio, ili sam nekad radio, ili sam nekad radio,...