Oceanic, Tuzla

Autor Tomek, Lipanj 14, 2008, 19:44:40

Tomek

Oceanic d.o.o.
Tuzlanskog partizanskog odreda 138, Tuzla
tel. +387 61/885-448



Neoplan Spaceliner sa čudnim(užim) stražnjim svjetlima, ispred njega je bio jedan BiH Cityliner Sudex busa(ako nisam krivo zapamtio) sa istim takvim uskim stražnjim svjetlima


busfan

Ovaj mi se cini kao ex Union Bricic, ali se ne sjecam da su imali Spacelinera ???
Imaju i 303RHD i mislim 215HD

busfan

#2
Imaju 303 RHD sigurno i to dugo vremena, jedino ako nema jos neka firma koja se zove Oceanic. Prije jedno 3-4 godine sam ga vidio u Spaniji zajedno sa bijelom 215 HD na kojoj nije pisalo nista.
A isto sam tu 303 vidio i prije jedno pola god u Bijeljini
Jesi li Siguran da Space nikad nije bio od Bricica, sve je isto kao u njega, ova plava linija, natpis "sa nama u Evropu". I ja pratim dugo Bricica i ne sjecam se da je ima Spacelinera, imao ja dva-tri starija Jetlinera, Citylinera 93-94 god

busfan

A jesu li imali 303 RHD, 100% sam bio siguran da je to ta firma ???

transturist

Posto je firma iz Tuzle ja cu malo pomoci Neu u komentarima. Tacno je da je Spaceliner bio plave boje. Bivsi vlasnik Usora turs. Mercedesa 0303 se sjecam, ali sam siguran da ga vise nemaju u voznom parku, ali bio je 100%. Za Setru nisam siguran. Eh sad, mislim da pored Spcelinera imaju jos dva citylinera. Jedan uradjen generalno sa novim maskama (od n1116) i drugi koji ima masku s pocetka 90-ih i na njemu pored natpisa Oceanic pise Divan. Mislim da je i to njihov autobus. Ako Neo zna nesto o tom autobusu moze pomoci.

busfan

Citat: Neo  u Lipanj 16, 2008, 05:51:31
Jesu imali nekad Mercedesa a za Setru neznam vjeruj mi.. ;)

Moguce da i nije njihova ali su tad bili zajedno, pa reko mozda

transturist

Prije nekoliko dana kupili zutog Starlinera od Smiljica iz Banja Luke. Citylinera prodali firmi Road iz Lipnice.

transturist

Prinova kod Oceanic-a, Platinum edition.


transturist

Tako je erobuss, oni tu uvijek parkiraju. Ovaj bus je bio kod Karupovica http://autobusi.org/index.php?option=com_smf&Itemid=34&topic=1505.0

elvis

I danas je gostovao u Sarajevu


mate


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Jutros na izlasku iz BiH


ROAD

Ex. Karupović. A nedavno su kupili od Karupovića Citylinera N116 /3HL.
NEOPLAN VIP CLASS

mate