APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

Scarface

Citat: zlepur1  u Listopad 05, 2015, 21:02:16
    To sam i ja primjetija.Izgleda da ipak ima nešto istine u mojoj tvrdnji.Danas sam namjerno  iša u poslovnicu autotransa pitati za karte prema Osijeku i vidija da imaju  atr popuste šta u app nije bija slučaj /nezaposleni, penzioneri, a iskaznice/ jer su imali samo popust 20 posto na povratnu kartu.

Cijena povratne karte za studente/ umirovljenike i sve druge koji imaju a-iskaznicu je jednaka, odnosno daje se jednak popust od 40 % za sve one koji imaju a-iskaznicu bez obzira bio zaposlen/nezaposlen ili nešto treće. Konkretno, majka je putovala APP-om na relaciji Nova Gradiška-Rijeka, imala je app iskaznicu i platila je povratnu kartu 250 kn. Takva cijena je i za studente i penzionera. Da nije imala tu iskaznicu, platila bi je 320 kn. Ovakvi su popusti otkad su uveli tu iskaznicu, a to je već više od godinu dana

Scarface

Novost GBR 263, Setra 416 gt, standardna bijela shema sa zatamnjenim staklima. Jutros na ZG-PŽ

Matej

S crnim krovom?
Danas već na Porec-Vukovar



gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

lussin

Garažni 54 čini mi se

shef

Je, PŽ-275-AN. Taj bus je ionako bio u očajnom stanju, od mehanike do unutrašnjosti.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Pozega

54 popravljen,već vozi s dodatkom na šajbi i novom regom PŽ 397-DE


lussin

Da se nadovežem na temu slike - Setra S 519 HD x2

Čestitke! ;)

lussin

APP promijenio shemu u skladu sa Slunjem i naravno, Autotransom

zlepur1

A kad sam ja to govorija prije par mjeseci niko mi nije virova!
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.


shef

Citat: zlepur1  u Svibanj 03, 2016, 16:36:03
A kad sam ja to govorija prije par mjeseci niko mi nije virova!

Ti si napisao slijedeće:
Citat:Od 1.10 app prelazi komplet pod Autotrans jer je u 100 postotnom vlasništvu istog.

To se nije dogodilo. Uprava APP je ostala u Požegi. Vozila su ostala na PŽ tablicama. Garažni brojevi nisu izmijenjeni. Upis u sudski registar i OIB nisu mijenjani. Znači, ništa bitno, osim što je shema naljepnica usklađena sa ostatkom grupe.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Dreamwalker

To kemijanje sa shemom je banana. Jučer sam u daljini vidio novu petardu s tom shemom, i da nisam malo bolje pogledao, pomislio bi da je i Autotrans nabavio 519ticu. Baš zbunjujuće. Ona stara s onim prepoznatljivim a je bila bolja. Znalo se čije je, a opet se vidjelo da je Autotrans grupa.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421