Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

shef

U ovu temu pišite rasprave o linijama i voznom parku Panoramabus Zagreb i podružnica Veliki Grđevac, te Croatia Bus.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

fakincic

Već par dana na liniji (CB) za Desinić 14.30 i u povratku Hum na Sutli (7.30) - Zagreb je transliner. Je li onog plavog kombija više nema ili je negdje drugdje?

bonaparte12

POLAKO I SIGURNO

Nalc

Danas je šole s jednim od Translinera projuril kroz Martinišće (Veliko Trgovišće, Zagorje  8) ) ko luđak!! Nemam regu jer me iznenadio, samo znam da je brzina bila neprimjerena za cestu i dučan, firmu i školu pored ceste! A i ludo kočenje pred zavojem i križanjem da ne spominjem....

fakincic

Linija ne ide kroz Trgovišće o.O
A ak je netko po Zagorju vozil po gasu, onda je to bio Ljeljo prije 15+ godina. Zadnje je, koliko se sjećam, bio na 430, a prije toga sve moguće dubrave. I nije nikad bilo nesreće i svima se stalo gdje su god htjeli i išlo se putem kojim su god putnici htjeli  8-8 8-8

i on.topic: da, plavi kombi je opet na zg - desinić - straža - zg.

Nalc

Martinišće se nalazi na staroj cesti prema Krapinskim toplicama, ili bolje, stara cesta od Zaboka prema Krapinskima, kroz Gubaševo, Martinišće, Vića sela...... A bus je išel u kontra smjeru, prema Zaboku.

Bez brige, znam ja puno njih koji vole stisnuti gas. Neke čak i policija lovi. Ne nužno iz Panoramabusa....

tramvajac 92

Bome i ja sam se pred neki dan uvjerio da Transliner još može poprilično potegnut. Radilo se o 0002 :) Motor i mjenač super, ostalo  :(

BERKHOF

Ovakve diskusije su totalno bez veze.Neko je neki dan negdje vozio čini mi se brzo a moglo se desiti to i to su >rigoleto< Dajte ime vozača reg. ili gar. broj, sačekajte ga,istucite,izdušite gumu,skinite volan jer Vas ugrožava.Ovako bacate crnilo na mnoge vozače i trujete temu.

Nalc

Poanta je bila da je bil prebrz za uočavanje. Al OK, prestajem!

Sent from my ST23i using Tapatalk


fakincic

Kaj to imaju u voznom parku? Nešto srkoz tamnoljubičasto veliko, čini mi se čak bez ikakva natpisa, danas na Straža 7.30  - Zagreb. Upravo projurio kroz Pregradu pa nisam ni skužio kakvom je tipu opće nalik.

volvobus


bonaparte12

Volvo 9900 a kako cujem da repku vozi autotrans. I jedan od citylinera dobio tablicu da525db
POLAKO I SIGURNO

fakincic

evo ga i danas, dopeljao je Zagreb - Desinić, sparkiran stoji na AK Pregrada i znači i sutra vraća liniju iz Straže u 7.30

ima na krovu neku bijelu kuglu, kaj je to  ???

volvobus

antena ima i stolove imaš slike unutrašnjosti na forumu

fakincic

nakon dva dana Volva 9900, danas je na Zagreb - Desinić / Straža - Zagreb 0002 CB.