Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

mivano

Jutros Krnjevo NN. Izvor: Facebook, REF

Bocko

Ovdje je vozač autobusa kriv.

C2

#617
Ako je tako onda teški uvjeti rada dolaze Autotroleju na naplatu. Možda sam i u krivu.

shef

#618
O da, sad će nam zgubidani i psiho-slučajevi sa profašističke grupe procjenjivati tko je kriv u prometnoj nesreći
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Ovdje je tehnički kriv vozač autobusa, ali ne bih se zakleo da ovaj drugi nije doletio većom brzinom, jer "kocka" je troma i pogledajte koliko je već u raskrižju, a gdje je bijeli auto u trenutku sudara, tek ušao u raskrižje, a šteta na autu govori da brzina nije bila mala.

lussin

Dam se kladit da je vidio bus i da se nećkao (ma proći ću bez beda, a možda i ne, ma hoću definitivno...)

MB Citaro

To sam i ja pomislio da je auto doletio malo življe

lussin

Jest da smo imali puno toga iz ove legendarne serije filmića, ali evo. 2001. i 591 u akciji
(8:54)

M.A.N. boy

Evo još jedna snimka koju sam slučajno vidio od  istog autora al druga lokacija, piše stanica Bezjaki a sad dali je u pitanju Autotrolejov bus ne vidi se najbolje. Ako se ispostavi da  nije ili ako je video već bio objavljen slododno brišite.

lussin


Izvor: FB Riječka enciklopedija Fluminensia

mivano

Zapalio se autobus Autotroleja u centru gradaAutor Fiuman.hr - 16.05.2016
http://www.fiuman.hr/zapalio-se-autobus-autotroleja-u-centru-grada/

"Ovog ponedjeljka nešto malo prije 14 sati u samom centru Rijeke, na Fiumari, došlo je do požara na autobusu u vlasništvu gradskog komunalnog društva Autotrolej.

Požar je nastao u samom stražnjem dijelu autobusa gdje je pozicioniran motor, a vatru su ugasili sami djelatnici Autotroleja, tako da u ovom slučaju vatrogasci ipak nisu imali potrebe za reakcijom.

S obzirom na to da je garaža Autotroleja udaljena svega nekoliko stotina metara od mjesta događaja, vrlo brzo je stigla i njihova vužna služba koja je autobus odvezla u garažu gdje bi se trebao utvrditi razlog izbijanja požara.

Prema trenutno dostupnim informacijama, ozlijeđenih osoba u ovom slučaju srećom ipak nema, ali je vjerojatno nastala veća materijalna šteta."

Bocko

O ovome sam govorio pa me netko napao.
Nije li rečeno da se ovi Citari 1gen vraćaju i da dobivamo nove 2gen?
I ja sam onda komentirao što je s naknadno ugrađenim i plaćenim klimama, hoće li se skinuti prije nego što ih vratimo. Pa me se napalo da su došli s klimom a i na ovoj je fotki vidljivo da su naknadno ugrađene

the hicMe

Ovo je koliko vidim Conecto prve generacije a ne Citaro

lussin

#628
Ako misliš na sliku koju sam ja stavio, na slici je očigledno Conecto G. Koliko ja znam, spor se vodio oko Citara druge generacije, a oni su došli sa klimom. Zamjenski autobusi su, koliko ja znam, Conecti G druge generacije

Boki651

Citat: Bocko  u Svibanj 16, 2016, 22:35:46
O ovome sam govorio pa me netko napao.
Nije li rečeno da se ovi Citari 1gen vraćaju i da dobivamo nove 2gen?
I ja sam onda komentirao što je s naknadno ugrađenim i plaćenim klimama, hoće li se skinuti prije nego što ih vratimo. Pa me se napalo da su došli s klimom a i na ovoj je fotki vidljivo da su naknadno ugrađene

Pobrkao si lončiće. Citari 1. generacije se ne vraćaju, njima je klima naknadno ugrađivana. Citari 2. generacije već su imali klimu kad su došli, oni se trebaju zamijeniti za Conecte 2. generacije, valjda uz nadoplatu (izvor). Na slici je 669, a on je  Conecto 1. generacije.