Rashodi - info i rasprava

Autor bull92, Ožujak 22, 2008, 13:57:25

Ivan

Citat: Tomek  u Rujan 15, 2008, 19:49:03
A evo i prvog Eurobusa kojeg više nećemo imati prilike vidjeti na gradskim ulicama.. 1997. godište, 11 godina star, jednostavno se previše kvario te nakon teškog sudara na Remetinečkoj završio u djelovima...
:(

Vidi se da su mu karoseriju, katadioptere i slično odmah temeljito ogulili, izgleda da im čak i lajsne pod prozorima jako trebaju...
Toliko o Holdingu i nabavi dijelova...

mansg313

Opcenito kad se radi o nabavi dijelova u zetu su dolazili za dan dva veci za tjedan dana a u zagrebackom holdingu na manje se ceko po 2 tjedna a na vece i po mjesec dana

Tomek

Evo trenutnih rashoda u Podsusedu i V.Gorici..
Kao što je mansg313 rekao još je samo jedan O305  ostao, a to je gb835...

Trenutno je u Gorici otpis MAN-ova SL200

gb866



gb875



gb864



gb876



I svi zajedno



U Podsusedu Eurobus gb43


konkordsky

Kad će više likvidirati gb726 i gb731?
pa ti su neuništivi....


Citat: mansg313  u Rujan 13, 2008, 21:43:38
DA stvarno pocivo u miru 734 je uvijek bio medju boljima 305g
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

konkordsky

sve polako odlazi pa tako će i kostolomci/Avtomontaža.
uživajte u trenucima dok se možete voziti u tim olupinama jer uskoro će to biti povijest.
ostaje samo sjećanje kako je nekad bilo.....


Citat: Tomek  u Rujan 15, 2008, 21:38:59
Da, još nešto, odlaskom u Gorici MAN-a SL200 gb876 koji je u APP bio gb81 više nema nijednog preživjelog MAN-a SL200 iz Podsuseda, a bilo ih je od 59-85, znači 27 komada... Obilježili su drugu polovicu 90-ih godina i prve godine novog tisućljeća u Zagrebu, a kasnije su nestali u pravcu CIOSa ili Gorice.. Ova 2 preostala, su pak iz Dubravske flote koja je imala od 446-492, a to je 47 komada...
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!

mansg313

To da su kostolomci i da ti bubrezi otpadnu kad se duze vozis u njima to da ali se jos uvijek manje kvare od nl 263,03 prvih citara eurobuseva gb 47 nagore ,kod SG 220 nece svijetlit edc lampica i nece pisati kuhlwasser zu heiss i takve stvari on kad se jednom pokvari pokvari se da mora ostat u garazi 2 ili vise dana dok ne otklone kvar a ovi noviji busevi svako malo te smetnje ovo te smetnje ono samo zivciraju ;D

MAN fan

E ekipa jel zna netko kad je rashodovan onaj SU220 ex gb102 i koja mu je bila registracija?

ipiljek

#37
Imam ti ja njegovu sliku! Registracija je bila ZG 413 - ND. Slikan je na liniji 128 u zimskom pejzažu.Rashodovan je prije 3-4 godine, al možda ekipa s foruma zna točnije.Slike uskoro ;D
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

ipiljek

18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Tomek

Nakon što smo izgubili sve MAN SL200 u V.Gorici, izgleda da je nakon što su u Zagrebu vozili 30-ak godina došao kraj i za zadnjeg MAN-a SU 220 legendardnog gb97(ex444)  :'( :'( :'( :'( :'(

Danas stoji na najgorem mjestu u Podsusedu, iza Eurobusa gb43, doduše još ima tablice pa postoji nada, ali obično se s ovog mjesta više nije vračalo u promet  :'( :'(


ipiljek

#40
Koja sudbina, baš kad sam stavil sliku njegovog brata, ode i on za njim :(
Ja bi ga najradije kupil i u dvorište s njim :'(
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Ivan

 :( Nažalost, ovo se prije ili poslije moralo dogoditi... Zglobni su još tu, ali ako je njemu ovo kraj, u ZG nema više niti jednog solo Avtomontažinog busa (6 neću računati jer se redovnom prometu ozbiljnije pridružio tek nedavno), a time ni ničega od proizvoda kasne ex-yu autobusne industrije (uglavnom omiljenih "drvenjaka") koji su prije 15 godina ispunjavali cijeli grad i okolicu... :( :( :( Ehh...

Tomek

Evo ljepotana...



Ovaj jadni 43 je u par mjeseci doveden do neprepoznatljivosti... Nakon samo 11 godina su zadnje rashodovani TAM-ovi


MAN fan

nazalost 97 je rashodovan...danas viđen na istom mjestu bez prednje sajbe i sa kardanom na podu :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ipiljek

Ja sam isto bio danas i primjetil sam ko da je nešto na podu ispod njega.To je onda to.Vidi se da su otvarani i oni bočni poklopci.
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!