Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

sokre

Blato je došlo od kotača ili regularna prljavština u busu?

Ako je rupa do poda, veselo je kada je kiša.

221

Blato je sigurno iz rupe, vidi kako su stolice zašpricane.

MAN19464

Možda uvode sanitarni čvor pa je rupa predviđena za wc- školjku.  8-8 8-8

822DoDo

Hahahah je blato je od kotača. Danas sam isto to vidio samo na lijevom zadnjem kotaču u gbr.473
Das Beste oder nichts. MB

Tomek

gbr 31 dobio nove reg., al sam zaboravio koje!

221

540 je dobio APD font garažnog broja.

Inače, kada stoji, prikolica mu se ljulja kao lađa, pumpa zrak pa ispusti...pumpa pa ispusti....

marin

A kad smo vec kod brojeva bas sam danas gledo kakav je.kod 552. Ogroman sto mi se svida da ga vidim izdaleka, sada je veci nego neki podsusedski, al bolje to nego onaj prosli truli.

Tomek


sokre

Stvarno ne radi vanjsko otvaranje vrata na APP busevima.

Koliko se do sada milijuna kuna uprihodovalo zbog ove nove odluke, pitam se ja.

marin

Kako je u APD-u? Jel tamo radi? Vidio sam još samo 198 da radi otvaranje izvana. Njega su zaboravili valjda.

sokre

Sve radi normalno, iako je dosta kockica na linijama sa Glavnog.

Sto ne mora nista znaciti ..

MAN19464


tramvajac 92

Pa sad, ne bih mu zamjerio da naruči 18 komada  ;D Da vidimo kako se novi Citaro ponaša kod nas..

221

Citat: marin  u Veljača 02, 2013, 12:15:58
Kako je u APD-u? Jel tamo radi?

Koliko sam vidio, sve funkcionira i ne mogu se otvoriti izvana. Naravno, neki putnici do besvjesti stišću senzore misleći da će to otvoriti vrata.

dean25

Naredba za isključenje-ukratko izvadak:
Br.250/ŽP/2013.od 1.2.2013.
...zbog opće poznate teške financijske situacije kako u Zagrebačkom holdingu tako i u Podružnici ZET a u cilju prikupljanja većeg prihoda od naših putnika za izvršenu uslugu prijevoza...onemogućeno je da putnici ubuduće sami mogu otvoriti vrata pomoću tipkala s vanjske strane autobusa...
Pored ovdje opisanog tražim i zahtjevam od vas vozača da naše putnike primate na prijevoz isključivo uz predočenje voznih karata te prodaju istih isključivo na prva vrata...važno je da u pogledu kontrole i prodaje karata svi vozači približno podjednako rade jer će onda biti puno manje ekcesnih događaja i situacija...

Rukovoditelj X.Y.