Kafići na okretištima, da ili ne?

Autor 212Alex, Travanj 22, 2017, 23:51:49

212Alex

Ovu temu pokrećem iz razloga što bih volio od Vas čuti da li ste za ili protiv kafića i noćnih klubova na okretištima autobusa.
Primjer od večeras : gledam iz 212 u Sesvetama kafić i noćni klub il što to već je,znači rulja izlazi pijana ko deve,ulaze u bus i samo kaj se ne spovraćaju nutra...To me dalo na razmišljanje,ako nekad tak ulete,počnu demolirat i sve,vozač i autobus bez razloga ispaštaju,čemu onda kafići na okretištima?
Ili nedao Bog kad su već pod " gasom" da teturaju po okretištu i predstavljaju sigurnu opasnost zbog gubitka ravnoteže i pada pod autobus a to se desi u sekundi.
Po meni, ako se zna da je to okretište postaviš kiosk,gdje se mogu kupit karte,pojest i popit sok,kavu i slično i to je to a ne nabit 2-3 kafića na okretište pa kad se ovi mlađi napiju uđu u bus i naprave sranje.
Najbolji primjer je okretište krematorij,imaš kafić koji je udaljen malo od stajališta,i mila majka.
Kako vi na to gledate?
Da li vas je ikad bilo strah kao vozače i putnike kada tako vidno alkoholizirani iz kafića direkt ulaze u bus?
si bumo jednu spili

822DoDo

#1
Mislim da nije samo problem njihov ulazak u vozilo. Neugodno je i čekati polazno vrijeme u takvom okružju (naročito zbog toga što općenito barem 70% građana mrzi ZET-ovce, a ti mladi i još pod utjecajem alkohola da i ne govorim). A još kad se nađu neki biseri pa počnu razbijat...samo čekaš kad će krenut na bus (nedaj Bože i na vozača).
Das Beste oder nichts. MB

421

Po meni je pokretanje ove teme nepotrebno jer o sadržajima na okretištima odlučuje samo jedan čovjek kojeg konzultiraju savjetnici ili se događa "na prijedlog građanina."
Zanemaruju se loše strane projekta, a ističu one koje donose političke i ine bodove.
Pritom imovina i djelatnici postaju kolateralne žrtve u zanemarivom broju, a (po potrebi) uskrsne Batman u zaštitu tih "zaboravljenih".
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

212Alex

Citat: 421  u Travanj 23, 2017, 10:41:38
Po meni je pokretanje ove teme nepotrebno jer o sadržajima na okretištima odlučuje samo jedan čovjek kojeg konzultiraju savjetnici ili se događa "na prijedlog građanina."
Zanemaruju se loše strane projekta, a ističu one koje donose političke i ine bodove.
Pritom imovina i djelatnici postaju kolateralne žrtve u zanemarivom broju, a (po potrebi) uskrsne Batman u zaštitu tih "zaboravljenih".


ok neka admin obrise onda ovu temu jer ja nemam blage kak obrisat
si bumo jednu spili

MAN truck bus

Ni ne možeš ti obrisat. Samo moderator/administrator. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jesrib

1) Kakva je razlika dal ti je uniso pijanac na okretistu ili u centru u bus...?
2) Jel ti cistis bus?
3) Valjda je bus kasko osiguran...
4) Ne opterecuj se sa glupostima, cuvaj svoju glavu i zdravlje..starost ce ti biti zahvalna...
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!