AVIS, Gračanica

Autor elvis, Ožujak 08, 2009, 23:16:03

elvis

AVIS d.o.o.
Gračanica, Mehmeda Vehida ef. Šemsekadića 15
tel: +387 35/704-959

www.sax.ba

osim ovog ISUZU-a,u Sarajevo ponekad dodje i Mb 0303

transturist

AVIS je prevoznik iz Gracanice. Prije je to bila drzavna firma a onda je privatizovana i sada je u vlasnistvu firme SAX koja ima svoje benzinske pumpe. Avis drzi linije za Tuzlu, svaki sat imaju po jedan polazak, imaju jedan polazak za Sarajevo preko Zenice te linije za sela oko Gracanice.
Vozni park se sastoji od Setri serije 200, MB 303-ki, 3 Isuzu-a i nekoliko starijih Fiat-a.
Prolazio sam pored njihove auto-baze i uslikao ovu Setru 228dt koju vec duze vrijeme prodaju.


transturist

Svjeze ofarbana Setra 215 HD na stanici u Tuzli.


mb0404

Od cega su svjetla na ovoj Setri isti ovakav rad ima i KiM izgleda da im isti majstor "sredjuje" buseve.

elvis

ovo su stopke od kamiona,samo sto su okrenute uspravno

The_Dubster

Citat: elvis  u Ožujak 08, 2009, 23:16:03
AVIS doo Gracanica
Branilaca grada bb
tel: +387 35 704 976

www.sax.ba

osim ovog ISUZU-a,u Sarajevo ponekad dodje i Mb 0303

da nije ova?

mb0404

Jesu njihovi i oni mali autobusi sto stoje u nekoj firmi pored magistarle,pored njih ima i neki mb3o5 ili neki man nisam vidio sta je mrak je ???slicna je sema bojanja

isuzu

#7
Ekonomska racunica .

amar

cesto putujem i sa MB i sa ovim malisanom, iz gracanice sam a studiram u sarajevu, ova dva autobusa se koriste za relacije Gracanica - Sarajevo, Gracanica Tuzla, od pon-petka vecinom ide ovaj malisan za sarajevo, ujutro 5:50 krece iz gracanice, a za gracanicu se vraca 14:50 , za sad je autobus nov, al kako znam ovog prevoznika nece jos dugo tako, slabo ulazu na odrzavanje, sto se tice ostalih autobusa, kada budem kuci slikat cu njihov vozni park, vecinom odrzavaju linije sa prigradskim naseljima i selima, i eto te  Gracanica-Lukavac-Tuzla  , Gracanica - Sarajevo , Gracanica - Doboj ...

sto se tice MB-a .... kalaja ziva, sav je raskliman, sto se vidi i na nekim slikama ... pozzz

isuzu

Autobusi jesu stari ali tehnicka ispravnost je na visokom nivou garant

amar

sto se tice tehnicke ispravnosti nisam A rekao, i ubjedjen sam u to da su tehnicki ispravni, imaju svoju radionu i uvijek se nesto radi, al nako mi smeta sto se neodrzavaju autobusi estetski, pa makar ovaj MB sto ide za sarajevo, isuzu je ekstra stanja, al makar da ovog MB-a srede, jer ipak na neki nacin predstavlja sredinu odakle dolazi ... NA NEKI NACIN !

amar

da, jos nesto , nisam to napisao , sto se tice cijena, svaka im cast,

osoblje takodjer prijatno !

isuzu

svi bi zeljeli da smo naj bolji ali tako je kako je mozda nekad i dozivimo bolje i ljepse

amar

ma netreba da smo naj bolji, kad bi samo moglo da se sredi onaj MB ... i to je to ...

The_Dubster

danas iz sarajeva za gračanicu, moram priznati da ovaj mališa izgleda baš dobar... sad koliko će ga ljudi iz avis-a održavat takvim... vidjet ćemo... ali zasad je super...