MAN SG 220 Avtomontaža

Autor Paško, Svibanj 23, 2011, 16:19:56

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mainz

#32
EDIT: Nestale su moje slike.

681 - 11.07.2012


687 - 13.07.2012


688 - 23.07.2012

Paško

Evo nam i g.b. 688. Buka koju motor proizvodi, vibracije pri stajanju, nedostatak izolacije... Smjena na njemu je za eksplodiranje glave. Još dobro vuče, ali ništa od toga nije važno kad je bučan ko tenk.

Nismo odavno slikali unutrašnjost jednog od njih, pa evo:




Ako se ne varam, ovo je jedini originalni botun za otvaranje vrata u svim AM. Zamijenili su ih oni iz raznih MB, DAFova, Rabetina...

I par sličica s morem......

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

Volan je oriđiđi Daf umisto sirene rupa začepljena taho listićem :D

COVIK

Neće ni jedan novi Man ni Mercedes napravit kilometražu i doživit godine ovih avtomontaža good_boy
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

681 na sedmici


688 krenuo put garaže

Dobio je natrag šesticu ispred dvije osmice koja je nestala nakon brisanja grafita
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Jedna loša slika (slikana iz g.b. 172 ;D), ali evo je ipak jer tko zna koliko ćemo ovog još gledati na cestama
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

koordinator

Za ceste neznam, ali ne sumnjam da ćemo ga bar još koji put gledati u vijestima...  ;D

MAN SU220

ma moze on jos kojih 50-100 godina a i vozit ce jer promet ne namjerava kupovat zglobne ;D ;D ;D

Paško

Šest osam četiri se može zapalit i 10 puta, ali još uvijek će ostat živ ;D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

Ma to su makine nepoderive samo da ih je bilo uredno održavat od prvog dana kupljeni su uoći atletskog prvenstva 1990 ja sam se vozija u njima kad su bili novi.Nedavno san bija u Rijeci i zapazija san da su njihove Avtomontaže i solo i zglobne skroz uredne u biti čini mi se da je cili vozni park skroz uredan i da se vodi više računa nego u Prometu.Te avtomontaže šta je spomenuo kolega Avtomontažafan mogu gorit 10 puta uvik se mogu popravit stara provjerena tehnika bez elektronike jednostavni za održavanje ulij i vozi.Ali čini se da im dolazi kraj oni crveni neznam gb ex reklama Coca cola, Super sport stoji na krugu cili raščepušan ali nije ispilan čudo nebi se čudio kad bi ga vidija opet na cesti.Avtomontaža + Man= Extra kvalitet koji odlično podnosi naše loše ceste bus123

Paško

Citat: STEFI- GRAF  u Rujan 08, 2012, 16:29:50
Ali čini se da im dolazi kraj oni crveni neznam gb ex reklama Coca cola, Super sport stoji na krugu cili raščepušan
Crveni je 686 i zajedno sa 679, 680 i 685 stoji već tri godine u garaži. Skidaju se sa njih dijelovi kad zatrebaju. Ovo sam napisao na forumu već ne znam koliko puta. ;)

Citat: STEFI- GRAF  u Rujan 08, 2012, 16:29:50
nebi se čudio kad bi ga vidija opet na cesti.
Da njega vidiš opet na cesti bi bilo više od čuda. good_boy 680 i 686 su bili daleko najgori od svih 10 i s pravom su otišli u rashod, a 679 i 685 su mogli još i danas voziti, ali očito je nekome onda bilo draže (a danas sigurno ne bi) ostaviti i njih u garaži. Najmanje je raščerupan 685, ali nema tu nikakve šanse za povratak nijednog!
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Gohur

ma nema ovome smrti,nije bus al je kamion-od mog starog man f6 22.280 '81,na satu 900tkm a sad jel to 900 ili miljun i 900 to neznan al znan da je svasta pritrpija,u njemu se vozilo po 22t bloketa i nikad nije sta,motor suh ko barut,nije kapi ulja trosija...i sad nakon bice 4 godine lezanja jer mu je kabina istrulila da mu je stavit akumulatore upalija bi odma,prominit gume,registracija i mos priko svita.ovo novo je sve u kurcu,nece njega nijedan tga/tgx nadzivit