Stanje na tahografu ZET-ovih autobusa

Autor tramvajac 92, Listopad 01, 2011, 12:42:46

marin

Bolje da ne znaš tko sam.
Može samo daj!!!
Pitao sam njega i to jer me zanima ne zato što to nije točno, kolko te plaća ko advokata??

421

Citat: marin  u Prosinac 08, 2017, 19:16:25
A otkud znaš da je to točno?
Što > sadržaj ili forma?
pivkan ili  kava > umnik2 bus123 km.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

marin

Ovo kada si rekao da je to s brojčanika kilometara, to znači sa tahografa trenutno stanje ne? Što je inače brojčanik kilometara....

sniff


Ivan

#409
Citat: marin  u Prosinac 11, 2017, 21:49:42
Ovo kada si rekao da je to s brojčanika kilometara, to znači sa tahografa trenutno stanje ne? Što je inače brojčanik kilometara....
Brojčanik kilometara imaš i na starim traktorima i mopedima, tahograf je nešto sasvim drugo i specijalizirano.
Tema je doduše otpočetka krivo nazvana ali ne znam što pokušavaš postići s tim tonom.

marin

Citat: sniff  u Prosinac 11, 2017, 22:30:43
Sinonim za gumb za vrata  thumbs
Ako je tako, već je more puta pisano da nije original tahograf, kako je onda točno? Podaci su morali biti s nekog drugog mjesta, ako je tako, dalje od toga niti ne moramo.  pivkan

421

Tehnika evoluira.
Analogne (s mehaničkim brojačem i brojčanikom) zamijenili s digitalni.
Kad su analogne mijenjali, ostavili su dostignutu km na brojčaniku, i nisu nastavili gdje su stali s km na novougrađenom.
To je kod digitalnog tahografa moguće i km se u slučaju izmjene, kvara ili bilo koje radnje na njemu, unosi tako da se nastavlja niz.
Uostalom, svi ZET  bus123 su prešli na digitalne tahografe treće generacije bez obzira na starost, s postojećom prijeđenom km od trenutka kupnje do odlaska u CIOS.
Comprende?
O&O.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln


421

441>0,996
464>1,1
465>1,01
525> 0,970
584>0,12
583>0,19
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Robert

Prije 19 000 km. Zadnja znamenka je obićno iza zareza i okreće svakih 100 metara.

leonardo123

19 000 km. I mene je zbunio način zapisivanja ali sam ubrzo shvatio. Broj iza 0, je broj tisuća, naravno 1, je milijun i broj tisuća iza zareza.



Majstor

Samo mi sudite pošteno !

421

U pravu si, uzeo sam krivi šubler! russian_roulette glavauzid
Mea culpa! hi
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln