AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

mate


mate

Jutros sam isao za Osijek s Jetlinerom IM-236-P...bus je sredivan,iznutra nije toliko los,mjesta po meni ima dovoljno...




kuba

Jetliner danas u Macoli:

i Transliner kojeg sam slikao iz Jetlinera, na putu za Zagreb:

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....




mate

Jutros sam u 5.45 isao s ovim O404za Osijek, bus me je ugodno iznenadio, jer je radio bez problema, a usto je bio pun do zadnjeg mjesta, nazalost zbog lose moje pozicije nijedna slika s autoceste nije uspjela, a tamo je bus ostavljao i neke aute iza sebe, te Transturistov Lions Coach koji je vozio na liniji Dortmund - Tuzla, te smo na kraju stigli jos nekih 10ak minuta ranije u Osijek








tomo


kuba


tomo


sarggy

#71
vec je jedna setra ostala u kvaru za cas ih bute vidli na rezanju sve te setre je imočani opce ne paziju na autobuse
;) :D

Edit by moderator:nema potrebe da stavljas 10 smiley-a,dovoljno je jedan ili dva

mate

Jutos se ovaj Jetliner IM-503-M nekako dovukao do Osijeka. Imao sam najbolju namjeru ici s njima u 5.45 za Osijek, međutim oni su iz Broda krenuli tek oko 7.30, a ja sam se prebacio na Panturist, posto mi je karta vrijedila i za njihov polazak u 7.15...ovu sliku sam slikao iz Panturistovog Citylinera u Čepinu gdje je ovaj Jetliner stao da iskrca putnike. Htio sam ga uslikati i u Osijeku, medutim odmah nakon istovara putnika u Osijeku je otisao u Panturistov servis


tomo


mate

S ovim Jetlinerom s sam isao u cetvrtak u Osijek, bus nije nesto narocito,ali ide jos se nekako drzi...puno svijetlija strana tog puta je bila vozacka posada s kojom se cijeli bus tijekom puta (barem mog SB - OS) smijala do suza...Zapamtio sam samo jedan biser od suvozaca, koji je odgovorio jednoj starijoj putnici koja je gundala nesto u vezi cestarine (baba je nesto u stilu normalno kad vi trebate platit da stedite, inace baba je od Djakova do Osijeka solila pamet vozacima, ali ovi su bili toliko dobri da joj nisu toliko zamjerili) a posto je bus imao ENC uredaj, suvozac je ko iz topa ispalio, nama je sve placeno, nama se odmah dize  ;D ;D
tada se vecina busa odvalila smijat, a suvozac nije odmah skontao sto je provalio, a baba je sjela crvena ko paprika i sutila skroz do Osijeka