AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

maky

Ovaj ljepotan me prije tjedan dana vozio za Zagreb. Naravno, zna se da je N1116 provjeren, kvalitetan i pouzdan proizvod, na meni je bilo da malo pogledam u kakvom stanju je ovaj i dali ga Imoćani održavaju. I zaista, na njemu se ne vide godine. Dobro vuče, ide ko lud, nema nikakvih cvrčaka, jedino sam osjetio da pred kraj autobusa malo škripi onaj krovni nosač za prtljagu i to je to.


Unutrašnjost je čista i uredna, glavno da nije šporko. Navlake nisu izlizane. Sjedala su klasika, pomični naslon, pomično sjedište da se možete odmaknut od osobe do vas, stolići, ručke, nasloni za noge, pepeljare... Rade sva svjetla za čitanje (to napamet govorim, jer sam vidio da od 15-20 ljudi koji su upalili svjetla sva su radila, tako da vjerujem da i ostala rade), nijedan otvor za klimu nije razbijen, sve je na svom mjestu.


Sve u svemu, ja sam guštao!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Jučer je bio na liniji za Zagreb, navečer je došao u Zagreb, evo ga




brzi

Citat: Tomek  u Kolovoz 20, 2008, 19:45:59
Jučer je bio na liniji za Zagreb, navečer je došao u Zagreb, evo ga


ajd super da si ga uhvatio... danas sam ga vidio na A1, ide iz Zagreba... ako nisam mislio Imotska Scanija  :o kad to ovo... nakon toga baš si mislim kako ću sada kad vidim opet Scaniju u daljini razmisliti dvaput prije nego počmem pogađati koji je bus, kad 50-ak kilometara kasnije isto iz ZG ide, rekao bih u daljini Scanija, ali brzo dođoh sebi i svatih da je to Hercov King...  :P

Tomek

Uf koje pojačanje.. Otpadu od Jetlinera su dodali otpad od Translinera... ;D

mate

Jutros sam morao malo ranije bit u Osijeku...te sam zbog toga i isao s Citylinerom (IM-554-AC)...koji je vozio liniju Imotski - Osijek...moram priznati da sam bio ugodno iznenaden...jer mi se cini da je taj Cityliner malo sredivan...i sasvim je dobro odradio svoj posao po prici dvojice sofera (koji su bili jako ljubazni).. ;)Inace taj Cityliner uglavnom vozi liniju Imotski - Split...a eto uletio je i na ovu liniju i dosada je presao 935920 km (stanje u 8.00 na AK Osijek)... ;)






goran666

 a uletio je na liniju za Imotski-Osijek zato sto Neoplan koji inace vozi tu liniju odvezen na generalnu reparaciju.

mate

gorane tako je...posto je Neoplan (IM-236-P) na generalki...ovaj danasnji je uletio, a kad se vrati nazad sutra, popodne vozi liniju za Split...

erobuss

Higer na liniji Sarajevo - Split (danas poslijepodne)


lerotai

stvarno im se to ZZZZZ neslaze u taj logo
no sikiriki

zlikowszky

Čini mi se da je cijela AP skalamerija dobila vrlo taštog novog vlasnika....
Moral je on zapičiti taj imbecilni Z na buseve....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

busfan

#40
Citat: zlikowszky  u Listopad 14, 2008, 23:48:42
Čini mi se da je cijela AP skalamerija dobila vrlo taštog novog vlasnika....
Moral je on zapičiti taj imbecilni Z na buseve....

Kad je uzeo kineza vidi sa kakav je ;D

tomo

AK Split


Tomek

Setra S415HD kod Dubrovnika



Higer koji izgleda nakon par mjeseci kao da je 10 godina star


maky

Evo ružnog  Autopoduzeće "Z" Imotski Jetlinera:  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!