Tko će prvi kupiti Setru serije 500 u Hrvatskoj, a tko u regiji

Autor Tomek, Srpanj 20, 2012, 19:48:51

steyr1985

Citat: busfan  u Kolovoz 11, 2012, 22:38:11
Citat: Winamp  u Kolovoz 11, 2012, 18:47:32
Hrvatska:
1. Brioni
2. Mandi tours
3. Fils
4. Samoborček

Zemlje ex YU:
1. Kantić
2. Centotrans


 

Centrotrans nece, jer je vlasnik Sejari. Sto se BiH tice mislim da niko osim Kantica i nema neke sanse da uzme novu Setru.
U HR ja bi se kladio na APP  ;)
U Kantica su sve dosad Top Class mislim iz zbog vecih prtljaznika, tako da je moguce da ce sacekati HDH
A možda i ĆIĆKO naruči jednu.

busfan


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

lav

Prva Setra 500 če biti prodana tek sljedeče godine u lipnju!Ovo što ste do sada viđali po internetu su busevi koji su dodjeljeni najboljim odnosno najkvalitetnijim firmama u europi kao test vozila!16.11.2012 idem na SETRA SHOW pa če biti i nešto slika na forumu kad se vratim i naravno slike pogona za proizvodnju buseva  za onoga koga to interesira!

Tomek


lav

Bog ekipa,stigo ja iz Ulma!Hmm,odakle da počmem,e da,još sam pod dojmom,uglavnom bilo je super,izloženi busevi,probna vožnja,savršena organizacija gosp Bubanića i njegovog tima iz MB-Zagreb-a!Bila su izložena  dva busa serije 500,tj. 515hd i 516 hd, 415gt-hd i 416 hdh!Moram se pohvalit da sam prvi Hrvat koji je vozija 515hd!Sljedeče informacije za ljubitelje Setre su:Comfort class če biti 515hd,516hd,517hd i Top class 515hdh,516hdh i 517 hdh!Znači neče se više proizvoditi gt-hd,a u top classi če biti samo HDH verzija i prezentacija če biti sljedeče godine polovinom lipnja!Vidija sam te buseve iz daljine ali se nije moglo doči do njih :-(!Slike ču staviti sutra jer sam umoran od puta,toliko za sada,pozdrav!

miky


jesrib

 u sloveniji je prvi nakazao kupnju nove setre firma WEBER d.o.o.!
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

daf

Ako je istina, cuo sam iz vise izvora da 4. Setre stizu u Touring iz Nisa. To je inace firma koju je Njemacki Touring prije dvije godine otvorio u Srbiji i rade iskljucivo Srbija-Njemacka a do sada su radili sa Setrama 415 gt hd koje je Touring kao rabljene prebacio iz Ceske. A posto prave puno kilometara od 20000-25000km mjesecno odlucili su da kupe 3. Setre 515 i jednu 517 . zivi bili pa vidjeli.

jesrib

prva setra 515 u sloveniji i u regiji je več (prošle sedmice) dosla kod AP Weber iz Sevnice. slike uskoro.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Paško

Nije prva u regiji, jedna bijela je nedavno došla u Olitours iz Srbije ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Mislim da su obje stigle u isto vrijeme tako da su obje 1. :)

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Majstor

Samo mi sudite pošteno !