Terra Travel, Zadar [ZD]

Autor autobusi.org, Svibanj 31, 2008, 14:25:30

autobusi.org

Terra Travel d.o.o.
Matije Gupca 2a, Zadar
tel: 023/337-294
www.zadarexcursions.com/


Vozni park

1 - Neoplan Starliner N 516SHD
ZD-668-FH

Neo

Ispred Hotela Zenit u Neum malo losija slika... :'( :'(

je zakon

zosser

Ja neznam jeli se taj starliner ikako mice.Ja kadgod dodem do Zadra taj autobus je na tri ili na dva kola.Stalno mu kopaju po njemu.I svaki put kazem da cu ga slikati i zaboravim ponijeti aparat a mobitel mi nije nesto kvaliteta.Vidio sam ga u garazi od Cazmatransa u Zadru gdje su ga rastavili i stao je tamo danima pa opet na parkiralistu kod liburnije i tako stalno.E da ispod njega jos ulje curilo na kotacu zadnjeg kola i sad mi je jasno zasto na toj slici nema ratkape ,jer stalno popravljaju.Cujem da je taj autobus u jako losem stanju.Nadajmo se da se grdno varam.Neka im je sa srecom.

neoman

Koliko ja znam da se miče i to poprilično. U vlasništvu Terre je od početka travnja prošle godine i u godinu dana je napravio cca.120 000km što ju poprilično. Takvi autobusi (turistički) obično prolaze cca.60-70 tisuća godišnje pa sad vidi jeli se miče ili ne. Bio je na poporavku u garaži Čazme 3 dana jer je bio problem sa nekom brtvom pa su to rješavali prije početka sezone tako da kanije nemaju problema. Inače bus je u odličnom stanju, klima (kaže vozač) radi perfektno a motor je sada kao novi (Mercedes 380). Bus je iznutra sačuvan odlično.

zosser

A sta je radio u garazi liburnije na dva kotaca?Isao ja tamo na pranje kad iza ograde stoji taj autobus od terre i na blokovima.To ti je bilo par dana prije i posle popravka u cazmatransu a onda jednom ga vidjeh tamo u hotelu falkensteiner gdje mu curi ulje na zadnjem kotacu mora da mu stradale kocnice.Kolko ima taj autobus kilometara?Ja cuo da je star 12 godina i da nije u nekom dobrom stanju?Kazu da gledas video bez slike a muzika svira kad su monitori upaljeni?Daj reci neoman sto je s tim autom?Jel ti poznas gazdu?Tko je taj?

Neo

Prosle godine sam ja ulazio u ovaj bus ispred Hotela Zenit u Neumu, auto je bilo u perfektnom stanju bez i jedne zamjerke. Mozda je sad sta poslo po zlu, ali ako mu curi ulje to nije znak da su mu kocnice otisle, to je neki od britvi (semering) popustio. Ja sam imao isti problema pa sam cak morao i iz Zagreba da narucujem semring.
je zakon

neoman

zooseru nemoj izmišljati i praviti dramu nego pazi na svoje autobuse.

zosser

Neoman mene moja setrica sluzi dobro vec 7 godina a ne izmisljam nista od recenog vec se zanimam za takav neoplan ali ocito je da nije dobro i nije za kupnju.Ako netko zna nesto vise o tom autobusu neka napise.Ja kolko sam vidio on nebih trebao biti iznad 50 000eura ovakav?

neoman

Ne znam ni ja puno o tom autobusu ali poznam mehaničara koji ga održava i koji kaže da je bus u odličnom stanju. On je radio na njemu za vrijeme dok si ga vidio u Čazmatransovoj garaži i kaže da nije bilo ništa ozbiljno već da su imali neke manje radove na motoru da se ne bi dogodio neki problem usred sezone. Ja sam tada isto bio u tom autobusu jer me zanimalo kakav je iznutra (jedan od rijetkih neoplana koji ne curi iznutra - barem se tako činilo jer nije bilo nikakvih tragova), sjedala su u odličnom stanju a izgleda da i vozač poprilično pazi na autobus jer je sve bilo uglancano.
Unutra je Mercedesov motor 380 i tada je imao cca.700 000km. Koliko sam čuo da sve u busu funkcionira, te stvarno dobro izgleda s obzirom da ima skoro 10g. Prijašnji  vlasnik je negdje iz Zagorja - Darko Tours koji je taj autobus dao u AutoHrvatsku i uzeo 2 nova  Mana.  Autobus je za svoje godine sasvim pristojan i po mojoj procjeni vrijedi cca.80-85 tisuća €.  Imao si pravo za ulje koje je curilo iz zadnjeg kola (mislim desnog), ali ništa ozbiljno, otklonjeno je u 2-3 sata rada jer se poderao ležaj u kolu.

St!pe

U 4. misecu moj razred ide sa Terrom u Italiju na 3 dana pa ćemo vidit kakav je bus.Inače imali smo ponude i F-toursa i Eška ali po meni smo izabrali najlošijeg prijevoznika šta se kvalitete voznog parka tiče.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

kampanjac

evo ga i od mene i mogu reći da izgleda fenomenalno...a bome mu je i takav motor...čuo sam ga dok se uparkiravao, ko vurica je...svaka čast...

By kampanjac at 2011-05-19


By kampanjac at 2011-05-19


By kampanjac at 2011-05-19


By kampanjac at 2011-05-19

mate

Starliner u nedjelju u Zagrebu


Tomek

Neoplan Starliner SHD ex Darko Tours Desinić

actros

Bova Magiq ex Puntamika line Zadar




Tomek

#14
Novost u Terra travelu, MAN Lion's Coach C ex T.Sajko(Croatia bus)