Terzić - Bus, Slavonski Brod [SB]

Autor mate, Lipanj 11, 2008, 11:15:38

mate


mate

Dvije novosti - Travego dobio SB registracije (SB-460-EI), te je stigla jos jedna prinova, jos jedan Neoplan Centroliner

mate


mate


mate


manoplan

#20
Travego se danas pojavio u Zagrebu. Autobus izgleda odlično. Sa vozačem sam popričao i popio piće pa ga ovim putem pozdravljam jer kaže da prati naš forum  :)

mate

Travego oko 16.30 pred polazak za Vukovar




mate

Povod dolasku flote Terzic Busa u Zagreb, je bila konvencija HSPa u KD V.Lisinski, ja sam imao priliku da idem te sam to i iskoristio, isao sam s Citylinerom, evo dvije slike od mene ;)

Na odmoristu Novska u smjeru Zagreba



Prije povratka kod KD V.Lisinski


mihaelm

#23
Citat: manoplan  u Studeni 13, 2010, 17:21:31
Travego se danas pojavio u Zagrebu. Autobus izgleda odlično. Sa vozačem sam popričao i popio piće pa ga ovim putem pozdravljam jer kaže da prati naš forum  :)


Da slazem se s tobom da autobus izgleda odlicno,samo da mu je veliki logo staviti,ruzan mi ovako bijel,pust,treba i Intoura bi trebalo tako da kazem ''logovati'' hahaha ;)
Neoplan u srcu

Tomek

Prije par dana ispred Arene Zagreb. Uz njega djecu je još vozila 317HDH od APP-a

jedan_019

Neoplan Transliner se večeras vratio sa petodnevnog putovanja iz Velog Lošinja u Petrijevce. Učiteljice su nahvalile vozača i pratiteljicu :)


mate

17.11. put za Vukovar

Transliner i Travego pred polazak



i jos dvije s Trpinjske ceste





maly


Pozega


Tomek