Darojković - razno

Autor miky, Listopad 12, 2008, 19:31:35

leic96

Prije sat vremena je njihov MB 404 midi bio ispred hotela "Therapia" u Crikvenici i na sebi ima neke čudne crvene naljepnice >rigoleto<

shef

Piše kod njih na stranicama da imaju New Domino... Doduše, ne znam koliko je tome vjerovati jer im je dio internet stranice  >hammer<
Slika S415HD, a marka vozila accent GT ovdje još dodatni opis bla bla - doslovno tako  buljimir
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Majstor

Možda nije novost a možda i je Darojkovic ima Setru 317 ili 319 Ul gt ili ?
Samo mi sudite pošteno !

shef

Ima bijelu 317 ul-gt sa dvokrilnim drugim vratima ali je još nemamo na forumu, ja vidio ali nisam mogao slikati
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

conecto

Stigao je rabljeni produljeni bijeli Mercedes Integro s 3 osovine, još su colke na njemu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

shef

Očito je plava S315UL odlepršala nekamo jer Integro ima njene tablice.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

martin

SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

omniplus

#22
Prinove S411HD i S415HD       8)

mate

Citat: elvis  u Siječanj 30, 2012, 22:33:01
Ovu ljepoticu sam stigao prije par dana na OMV-u u Konjicu

http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/l009.jpg

Viđena u nedjelju u popodnevnim satima u Sl.Brodu, neke Japance je vozala...

elvis

To je ta grupa,ja sam ih slikao u subotu ujutro

setra zg

da viđena prije nekoliko dana prinova prekrasan travego 8) :o

Tomek

U vozni park stigli MAN Lion's Confort i niski Neoplan Euroliner.

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Stigle još dvije Setre 400 u vozni park :)

bre

Jedna od njihovih 415-ica korištena za snimanje nove reklame za Visa karticu. Počela se već vrtiti na TV-u.