Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

mannas

605 jutros imao dosta jak sudar negdje na Pecinama ! Ne izgleda bas najbolje ali barbe u limariji ce i to zakrpati !

shef

Žalosno je koja je uloga sindikata u Autotroleju (eto, nisam djelatnik pa mogu mirno pisati). Kao i u masi drugih tvrtki zaštita radnika i njihovih prava je na nuli.
Štrajk upozorenja od jedno šest sati pa da vidiš!
Samo što je nesloga najgora stvar.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

A toga u troleju ima koliko oćeš.  Kolege samo gledaju kako bi zaje.... druge pa da na račun toga profitiraju, umjesto da su svi složni pa da se nešto uspije izborit.  Ovako se neće nikad. Sve dok bude ovo smeće od sindikata.   A isto tako sam čuo da se manje/više dogovara između šefova u troleju i urednika NL-a šta će se pustit u novine, a šta ne.   Da nije ovaj vozač osobno sa novinarom dogovorio članak, nikad nebi izašlo u novine da je vozaču pištolj bio na glavi dok vozi.

shef

Ovaj je neki novi novinar, nisam još primjetio da nešto piše. Brzo će ga urednici ušutkat.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

684 razbijen jučer ujutro na Belićima. Podletio auto. Dosta je razbijen prednji dio, fale sve one plastike i djelovi na maski.

shef

To je već drugi Regio out. Jedan je zatvoren u hali MAN-a u Čavlima (nije razbijen).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

497 pogurao kiosk na Ćikovićima.

mannas

Kod skole na Drenovi sinoc kamenovan 582 ! Razbijeno jedno staklo a jedan putnik lakse ozljedjen ! Mislim da ce jedan nas dragi forumas jos vise posjediti nego sto je ! ( pozdrav Dragec52 ) !

tiki

Citat: mannas  u Travanj 05, 2008, 23:48:52
Kod skole na Drenovi sinoc kamenovan 582 ! Razbijeno jedno staklo a jedan putnik lakse ozljedjen ! Mislim da ce jedan nas dragi forumas jos vise posjediti nego sto je ! ( pozdrav Dragec52 ) !

A taman su sredili taj bus i novu harmoniku je dobio...

Shole

Citat: mannas  u Travanj 05, 2008, 23:48:52
Kod skole na Drenovi sinoc kamenovan 582 ! Razbijeno jedno staklo a jedan putnik lakse ozljedjen ! Mislim da ce jedan nas dragi forumas jos vise posjediti nego sto je ! ( pozdrav Dragec52 ) !
Bilo je toga malo više u zadnje vrijeme, ali ko šta je gore navedeno, ne ide puno toga u novine.   Prošli četvrtak ili petak u elitnom riječkom naselju Rujevica, oko 20 sati, zna se već ko, kamenovao 697 (zato viđan 412 na njihovoj smjeni).
Razbijeno prvo staklo iza prednjih vrata  (a šta da je kamen prošao i pogodio vozača!?).   Dan ili dva poslije, par stotina metara više ili niže na isti način sređen i 686 (vozili 618).  Osim već opisanog 582, u gradskim je bilo više slučajeva razbijanja unutrašnjosti.  Valjda su školski praznici učinili svoje na djeci.

tiki

Citat: Shole  u Travanj 06, 2008, 16:23:08
Bilo je toga malo više u zadnje vrijeme, ali ko šta je gore navedeno, ne ide puno toga u novine.   Prošli četvrtak ili petak u elitnom riječkom naselju Rujevica, oko 20 sati, zna se već ko, kamenovao 697 (zato viđan 412 na njihovoj smjeni).
Razbijeno prvo staklo iza prednjih vrata  (a šta da je kamen prošao i pogodio vozača!?).   Dan ili dva poslije, par stotina metara više ili niže na isti način sređen i 686 (vozili 618).  Osim već opisanog 582, u gradskim je bilo više slučajeva razbijanja unutrašnjosti.  Valjda su školski praznici učinili svoje na djeci.

Ocito je sad 'in' i popularno razbijati buseve, a voziti cemo se u kocijama!

ikar

609 "počistio" čekaonicu u Orlićima.

Boki651

Nema me od 24.3. i toliko napunjena ova tema, strašno, a što se tiče napada na vozače, zna se, dobra represija bi uvela reda.

shef

#43
Dobio sam informaciju da je neka pijana/drogirana stoka jutros na stanici kraj moje kuće ukrala kombi od dostavljača kruha i zabila se u "novi bus, ne znam koji". Pokušat ću saznat više.

P.S.
Radi se o 708, nije katastrofa, pogodio ga je u zadnji lijevi kraj, lim je dosta izgužvan i svjetlo razbijeno, stakla su ostala cijela - prognoza: za tjedan-dva se vidimo
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Imam informaciju iz prve ruke ( iz kruga familije ) kako se incident dogodio. Naime, dok je autobus bio zaustavljen na stajalištu, a sa lijeve strane uz drvored bio parkiran još jedan kombi, ovaj s ukradenim kombijem je pokušao proći između busa i zaustavljenog kombija i pri tome je zaglavio. Udar nije bio jak upravo iz tog razloga što je bilo bočno strišanje. Zato je oštećenje na lijevom stražnjem dijelu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.