Božić Konig, Bijeljina

Autor lerotai, Srpanj 27, 2008, 17:26:56

lerotai

Božić Konig
Majevička 168, Bijeljina
tel: +387 55-225-060
http://www.bozic-konig.com/

no sikiriki


mb0404


pocket

Imaju perfekt vozila i posadu . Nisu prljavi kao kod ostalih sve se sija. I putovao sam za Nis sa 417 HDH perfekt a cuo sam da ima jos par istih  komada sto voze za srbiju . Svaka mu cast .

mario-bg

HEHE pa moraju cuvat sato sto to nisu njihovi 417 HDH (2 komada) to su isnajmili od Sigela nemacka firma na godinu dana

voni park je samo Setra 315 HDH godina 93 jos na kreditu
i plava 317HDH na BIH tablice koja je se vec raspada (kantica)
onu 315 HDH moralisu prodat !!!

ta firma nece dugo ;D

elvis

Ne znam samo zasto si ti tako sretan zbog necije propasti,ukoliko su te inf. uopste tacne

Bozic

Pozdrav svima,

Da se predstavim ja sam Bozic vl. firme Bozic Konig u Bijeljini  i  Bozic Tours u Adelsriedu i Ulmu.
Nisam se mislio prijavljivati u ovaj forum jer nemam vremena ponekad na kratko.


Posto sam procitao od ovog hocemo reci gospodina Mario-Bg imao sam zelju da sazna istu o meni tj. firmi.

Kao prvo ove 2 417 HDH su moje . Jedna je kupljenja od  Sigel zastupnika a druga od Schmidt zastupnika za Setre.
Kao drugo 317 HDH je kao bombonica samo u nju je ulozeno preko 35 000 € u saniranje farbanje i sl. stvari kupio sam je1999 novu u setri.
Kao trece 315 HDH/2 je 1997 godiste i nije 93 jer da se razumijes oko buseva vidio bi da su  bocni granicnici svjetala u ruckama od gepeka a ne iznad  rucki to je pocelo u  produkciji od krajem 96 god .

Kao cetvrto 315 HDH/3 jos je kod mene i vozi . Jeste na prodaju jer upravo  u 19h imam termin sa G.Siegel-om zbog jos jedne 417 HDH jer zelim da mijeljam 300 serije prodajem .

Sta smo ustanovili da takve osobe na ovakim forumima pisu bezveze stvari i da kazem da se raduju tj. nekome da ce propasti. Bas mi je te zao .
Za sve informacije obrati se slobodno meni. Jer mi postojimo kao firma  od 1979 godine i sigurno  stojimo na na nasim nogama.

Mario ako znas nekoga ko tako lako iznajmljuje autobuse da bi se vozali po srbiji i bosni reci mi da ga pitam ako mislis da je to tako ocigledno da nemas pojma. Ako nemas kes nema ni autobusa a pogotov kako te banke vole i zele kreditirati ako si u propadanju.  :D :D bas si smijesan :D :D :D

SETRA 317/3  HDH 05.1999
SETRA 315/3  HDH 09.1999
SETRA 315/2  HDH 08.1997
SETRA 417/3  HDH 09.2002
SETRA 417/3  HDH 01.2006

I idem dalje. Sirim se a i svim drugima to zelim  i sa nikim nemam probleme.  Jer zivimo da radimo da bi nekad svi uzivali.

Pozdrav za sve a pogotov za Mario-Bg. ;)


Tomek

Dobrodošao na naš forum. Kako si zadovoljan sa svim tim Setrama, jel se primjeti opadanje kvalitete kod ovih novijih jer sam čuo dosta ljudi da se žale?

busfan

Svaka cast, nekad sam putovao sa vama i jos se sjecam kakva je pojava bila plava  317HDH negdje tamo 2000god ;)

I jedno pitanje, da li vozite samo nedeljom iz Bijeljine?

transturist

Ja sam se bas iznenadio kad sam procitao post ovog nazovi forumasa maria-bg. Ja vidjam Boziceve autobuse na linijama jer smo preko Touring-a povezani i kada su guzve u sezoni vrlo cesto Bozicevi autobusi dodju i u Tuzlu. Smijesno je napisati da je ova firma pred propascu a busevi stalno rade i redovno se obnavlja vozni park. Da ne govorimo da bi neko dao u zakup dvije Setre 417 HDH firmi koja propada. Drago mi je da se vlasnik firme oglasio i objasnio situaciju. Pisanje ovakvih lazi na forumima je samo odraz primitivizma i dokaz da kod nas ljudi sve prastaju osim uspjeha. 

elvis

Gosp. Bozicu dobrodosli na forum,nadam se da cete ostati s nama onoliko koliko vam poslovne obaveze dozvoljavaju,isto tako drago mi je da se ova neukusna šala razjasnila odmah,i zelim vam srecu u pregovorima za jos jednu 417.. :D

mb0404

Dobrodosao na forum.Imas li namjeru uzimat neku Setru na sprat,kako ide sa putnicima s obzirom da su svi prevoznici dosta na gubitku zbog ove ekonomkse krize???

mario-bg

AhA. tako se prica u novom sadu onda je ok nisam znao  :P
puno srece jos u tom poslu

i jel imate jos onu plavu 417 HDH  ;D

amar

cuo sam neki dan za ovu firmu, ponekad sam vidjao njihove autobuse i uvijek dobri i uvijek setre, al neki dan je bila neka pozitivna prica o toj firmi  i zainteresovalo me sta imaju od voznog parka, na njihovoj stranici to nepise, samo se vidi setra i odma mi u glavi WOOOOWWW svaka im cast , i dodjo na ovu temi i citam i svaka cast gospodinu bozicu sto se oglasio, kako je samo ovaj mario ispao bezveze sto na kraju i sam priznaje, znaci na osnovu kao sto to u mom kraju kazu "carsijski" prica ti takve informacije stavljas o jednoj firmi i jos se tome radujes, nigdje veze ...

meni se jako svidjeo vozni park firme Bozic, pogotovo sto su sve Setre :DDDDDD ....

sretno u daljem radu...

Bozic