Slike autobusa 2017.

Autor MAN truck bus, Siječanj 04, 2017, 20:44:22

Dreamwalker

#495
Citat: smogovci.bbb2  u Listopad 13, 2017, 21:14:58
Kad prije ???

Kaj je tu čudno? To sve spada u dječje bolesti. To imaju svi novi strojevi, neki više, neki manje. Svi ti kvarovi će se u jamstvu riješiti. Čudite se ko pura dreku, a svi tipovi autobusa su imali svoje kvarove kad su došli.

Citat: 421  u Listopad 14, 2017, 11:27:39
Rezultat je vidljiv.
Žao mi je ljudi koji se trude i pokušavaju se snalaziti i snaći, a nitko ne cijeni njihov trud i rad koji je puno puta i van radnog vremena.

Nažalost, svi oni čiji se rezultat rada odmah vidi nisu cjenjeni. Bilo da su vozači, mehaničari, elektroničari. Najmanje su krivi, ali uvijek najviše dobiju po prstima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ivan

Citat: 421  u Listopad 14, 2017, 11:27:39
si napravio papazjaniju sa serijskim greškama, te bočnim i stražnjim svojevremenim fazama.
Ono što vidimo je hardver, a puno je bitniji oku nevidljiv softver koji njime upravlja. Em naši elektičari nisu školovani za elektroničare, em nabava nije odradila posao kako valja, em se LAWO zamijenio BUSTECom koji je totalno drugačiji sistem od prethodnog.
Svu tu elektroniku treba nekako uskladiti s postojećim resursima i zadanim okvirima, a to baš i ne ide tako glatko jer se uči u hodu metodom radi/ne radi. Rezultat je vidljiv.
Žao mi je ljudi koji se trude i pokušavaju se snalaziti i snaći, a nitko ne cijeni njihov trud i rad koji je puno puta i van radnog vremena.
Prva stvar pri dolasku na forum naći Ivanov post i proglasit ga greškom...
Kao prvo nisam uopće kritizirao ZET-ove mehaničare i elektroničare i znam iz prve ruke da su preopterećeni, kao drugo nisam ni rekao da greške mogu ili ne mogu biti i softverske, samo kažem da su displeji podložni raznim greškama,  tj. relativno često kad su novi, i da to sigurno nije stvar zbog koje vozilo mora hitno na servis pogotovo ako je prijeko potrebno u službi kao sad kad je Dubrava preopterećena. Uopće nisam pisao o ovome što mi je napisano kao odgovor.

421

Mogu li se ja referirati na napisano a da ti to ne shvatiš osobno ili kao grešku?
Citirao sam te  i napisao ono što znam o temi. Točka.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

leonardo123

402, 601 i 622 na Kozjaku
471 na Bliznecu
301 prema Sljemenu
221 na Borongaju
333 na Kaptolu
pivkan

tramvajac 92

Malo slika iz Zagreba (a 347 je u Gorici slikan, ide iz Kozjače).

Paško

#228 prije tri dana
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN truck bus

210 na 220, utorak 10.10.2017.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: MAN truck bus  u Listopad 18, 2017, 21:17:18
210 na 220, utorak 10.10.2017.

Mogao si javiti STIBu. Nedostaje mu vožnja sa 210 na 220
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

474 na 222/2. Neuobičajeno, opet će neki govorit pa to je dvokratno tamo je sve normalno. Nije.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Evo par današnjih da ne ispadnem iz forme. ;D
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

221

Morao sam ju dosta cropati ali ulovio sam 777 sa zanimljivim natpisom.


STIB

Školski 627 na 210

via Tapatalk

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

akzg22


akzg22

G.b. 283,ovi autobusi se ako se ne varam sklapaju u Češkoj i nisu oku ugodni i neudobni su (relativno), na IVECO Daily su šasiji.