ZET razno (3)

Autor MAN19464, Ožujak 29, 2017, 15:57:45

ManNLNG

Gbr. 33 sređen danas na 128 lijepo ga opet vidjet..
EUROBUS AV120

Robert

Jel tko zna što je odlučeno vezano za popravak 687? Gbr 185 pretpostavljam da će popraviti.

ManNLNG

687 opet vozi danas bio na čehima,pogledaj slike 2017.
EUROBUS AV120

Robert

#333
Mislim da je nemoguće da su ga tako brzo popravili a sudeći po vremenu i odjeći koju nose ljudi sa strane mogla bi biti rana jesen ili proljeće. Bilo bi poželjno kada bi se stavljali datumi nastanka fotografija.
I još da bi mu ostavili oštećen branik s desne strane....Ta slika je prije sudara.

leonardo123

Fotkan je 1.11, nesreća je bila 3.11.

smogovci.bbb2

http://www.vecernji.hr/zagreb/sindikati-strajk-zagrebacki-holding-milan-bandic-drazen-jovic-1214295
"Ako ne da pare, sam će prati ulice. I odvoziti smeće. I naplaćivati parking. I voziti tramvaj. I čistiti snijeg. Ne odustaju sindikati Holdinga od inzistiranja na božićnici od 2884,87 kuna, iako gradonačelnik Milan Bandić "zbog opće financijske situacije" predložio da se blagdanska naknada smanji na 1250 kuna.

Nama nije ništa rekao

Uputio je prvo dopis predsjednici uprave Holdinga Ani Stojić Deban da božićnice zaposlenih uskladi s onima koje dobivaju gradski namještenici, a nakon toga i objasnio da je stvar riješena. Do 20. prosinca na račune 8814 radnika gradske tvrtke sjest će 1250 kuna, najavio je Bandić, a sindikati su stali na noge.

– Gradonačelniče, ako vam nisu rekli, vjerujte, isplatit ćete radnicima božićnicu do zadnje lipe – poručili su Bandiću iz Sindikata Zagrebačkog holdinga – ZET, čiji je predsjednik Dražen Jović rekao da se radnike čitave godine uvjerava kako se posluje s dobiti, a posljednjih mjeseci i da je izdvajanje ZET-a i Velesajma iz Holdinga "velebni potez nakon kojega će krenuti renesansa iz fondova EU". Prije svakih izbora, istaknuo je Jović podsjetivši na uvođenje karata od četiri kune, "dijeli se šakom i kapom", a nakon toga dugove plaćaju zaposlenici u Holdingu, a i ostali Zagrepčani.

– Ili će se božićnica isplatiti u cijelosti ili slijede stotine sudskih tužbi za nepoštivanje odredbi temeljnog kolektivnog ugovora – rekao je Jović, a s njim se složila i predsjednica sindikata Čistoće Mirjana Kaltak. Prvo tužbe, a onda i prestanak rada.

Još novca ZET-u

– Ako bude potrebno, štrajkat ćemo. Nema šanse da pristanemo na manji iznos božićnice jer nam ona pripada kolektivnim ugovorom. Imali smo sastanak s gradonačelnikom 4. prosinca, na kojem nas je on molio da u nove kolektivne pregovore krenemo na proljeće, a onda tri dana kasnije Stojić Deban poslao je pismo da nam smanji božićnicu, nama ne spomenuvši ni riječ – rekla je Mirjana Kaltak, koju podržavaju sindikati i u ostalim podružnicama.

Neki od njih već su jučer imali sastanke sa svojim direktorima, dok će dio njih "savjetovanja" obaviti danas. Oni koji su se već našli za istim stolom s voditeljima podružnica objasnili su da se od sindikata tražilo očitovanje o smanjenju božićnice, ali bez službenog dopisa, što im se činilo posebno čudnim. Podsjetimo, borba oko kolektivnog ugovora unutar Holdinga traje od početka prošle godine, kad su radnicima vraćena određena materijalna prava kojih su se odrekli 2013. na dobrobit trgovačkog društva. Među ostalim, ponovno im je uprava trebala početi isplaćivati božićnice od 2885 kuna, oko kojih se sad spore.

U međuvremenu, na dnevni red Gradske skupštine uvršten je i novi rebalans proračuna za 2017., u kojem se predlaže dodatnih 40 milijuna kuna subvencija ZET-u. Na godišnjoj razini taj se iznos sad popeo na čak 600 milijuna, koje toj podružnici, da bi mogla funkcionirati, iz svoje blagajne daje Grad, odnosno sami Zagrepčani."
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Ma pa treba netko platit advent sad i te atrakcije sve....kakva božičnica. Sramota.

smogovci.bbb2

Eto 421, imate priliku da se osvetite za umanjenu Božićnicu, sabotirajte Snježnu kraljicu. Ne vozite putnike na Sljeme good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

I tebi blagoslovljen Božić!
Mislio sam da si malo promoćurniji.
Snježnu kraljicu voze vozači koji još nisu potpisali ugovor za stalno.
Perfidan legalni povodac .
Što se tiče božićnice, akontacija od 1250,00 kn je isplaćena, razlika do 2884,87 kn bit će isplaćena bilo na ovaj ili onaj način. Ima alata. klinac
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Jaki ste samo na jeziku. Nikad Vi ne bute štrajkali good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

E sad kad 421 namjerno sabotira tebe na nekoj liniji. rofl
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Imaš znakoviti dvoznačni nick, koji ne zaslužuješ.
Vi/mi ili Vi/ja ne bute štrajkali?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Pa jezikom se i bori. Na kraju se tek sve to na papir stavi.

smogovci.bbb2

Na papiru već sve piše ali se ne poštuje od strane onog koji je to i potpisao, ONOG KOJI JE KRAO ALI JE I NAMA DAO. Bori se štrajkom. Samo u ZET-u nema "mudonja" za to. Možda Shrek i Hitler good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Obznanio si totalno krive ljude koji apsolutno ničim ne doprinose ugledu niti se bore za boljitak vozača  bus123 ZET-a.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln