MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

421

#540
Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 09, 2017, 23:04:25
I dalje ledice služe za ukras good_boy
Znači:
LEDice ipak nisu samo za ukras!
Ja bih javno, preko svih medija,  pohvalio svaku vozačicu i vozača koji ih znade koristiti ili koristi!!.
BTW  smogovci.bbb2
Kako to, da je tvoje stručno oko zamijetilo isključene LEDice na MLCG na drugom kraju grada, a ne vidiš kako u tvojoj neposrednoj blizini prolazi Urbanway s uključenim LEDicama + oborenim svjetlom namah?


 
Đizs! LED   WOW! LED   WTF!  LED  OMG!  LED  Đizs! LED  WOW!  LED  WTF!  LED  OMG!  LED Đizs!  LED  WOW!  LED  WTF!  LED  OMG!  LED  Đizs!  LED   WOW!  LED  WTF!  LED  OMG!  LED  Đizs! LED WOW! LED  WTF! LED OMG!  LED
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Hvala 421. Nisam bio upućen u vezi Urbana jer su ledice ukomponirane unutar fara i da li onda mora biti tako kako si napisao ili ne a na MAN-u su zasebno hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Inače ta LED svjetla su po meni dosta podigla izgled prednje njuške na Urbanwayu/Crosswayu, izgleda modernije.

smogovci.bbb2

Citat: 421  u Prosinac 10, 2017, 16:36:25

Kako to, da je tvoje stručno oko zamijetilo isključene LEDice na MLCG na drugom kraju grada, a ne vidiš kako u tvojoj neposrednoj blizini prolazi Urbanway s uključenim LEDicama + oborenim svjetlom namah?
Ne znam ima li veze sa tobom 421 ili sa Forumom ili je vozač sam od sebe danas na 229 druga služba g. br. 403 vozio samo sa uključenim ledicama thumbs
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Lion's Driver

Meni te ledice iliti ta dnevna svjetla izgledaju ko seljo tjuning... Lipse bi bilo da je sam MAN modernizirao osvjetljenje cijelih farova i ta dnevna svjetla stavio u same farove. Ja ih osobno ne bih ni palio...radije kratka svjetla pa nek svijetli i nazad i po boku

MouldieHawn

Zna netko zašto je 588 jučer otišao u garažu i nije odvozio liniju 269, polazak u 15:39 s Borongaja?

MAN truck bus

Dvokratni vozni red. U 15:39 bi trebala doći smjena, ali očito su vozaču rekli da autobus kad završi odveze u garažu. Znam vozača koji je vozio pa ću ga Pitat i javim.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MouldieHawn

#547
Da se ispravim - pisalo je na njemu da ide u garazu, mislio sam da je trebao nastaviti voziti. Ali bus u 15:39 onda nije dosao nego smo se svi trpali u kasniji u 15:52 pa je bilo zabavno  rofl
I hvala!

421

@smogovci.bbb2
Pomiješao si redoslijed > kreni zdesna nalijevo. good_boy
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

822DoDo

@MouldieHawn nije imao smjenu pa mu je javljeno da ide u garažu
Das Beste oder nichts. MB

citaro

Zna netko mozda na kojim linijama danas voze? U ZG sam i volio bi ih isprobati.

smogovci.bbb2

S obzirom da ih radnim danom najviše vozi na 269 mislim da bi ih i danas tamo mogao zateći hi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Ako nisu dali solo tamo. Ali, rekao bi 212, 218 , 269, 281.

MAN truck bus

281,269,218 za 212 nisam siguran jer su jučer bili Citari G I Facelift.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

#554
Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 24, 2017, 11:30:03
S obzirom da ih radnim danom najviše vozi na 269 mislim da bi ih i danas tamo mogao zateći hi
Sjedni  1!
Nedjeljom, blagdanom i praznikom su na 269 disponirani solo  bus123. Tako i na 212,218.
Dvokratnih nema, znači  moguće na 281 i neke linije s GK. 
Tako će biti do srijede.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln