Najave

Autor gaspa, Prosinac 02, 2007, 13:59:04

erobuss

Gaspa daj nacrte sunce ti tvoje  :D

Prljavibluzeru nismo mi političari da idemo okolo... Mi gađamo u sridu!

Sad ozbiljno, ima li ikakve šanse da se nešto iz programa nađe na cesti tijekom ove godine. Samo to  :P

Lion

Nadajmo se, ali kako se kaže, strpljen - spašen. Pričekajmo pa ćemo vidjeti.....
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

gaspa

Nisam li rekao da je šasija za turistički bus Scania ?

A zbog onog AZ u nazivu za zaključiti je da će u školski bus biti upleten Volkswagen :):):)

Pomalo, društvo, pomalo  ;)

gaspa

Dakle, nestpljivci...:)

Turistički bus - prototip - trebao bi se pojaviti početkom prosinca, prigodom proizvođačevog internog blagdana. Puni komfor uživat će 52 putnika. Motor: Scania.

Minibus će još neko vrijeme pričekati i planiran je za 2009. Tridesetak zaposlenih radi (projektira, konstruira, izmišlja, rješava tehničke probleme... ) da se sve praši. Pazite, ipak je riječ o sasvim novom proizvodu, novoj koncepciji, novim rješenjima...

erobuss

Nadamo se da će procuriti spy fotke bar tri mjeseca prije, kao kod pravih proizvođača  :D

EuroTrakker

Nadam se da će AZCrobus prešišati kvalitetu Eurobusa, što znači da ćemo imati vrhunski proizvod smišljen domaćim snagama
Pozdrav iz 53nje

sime

Vjerujem u domaću pamet. Bit će to dobar proizvod.

zlikowszky

joooooj, ovo je valjda najočekivaniji bus na ovom forumu. Možda je i gaspa u pravu kaj nam ne da ništa opipljivo. Da efekt iznenađenja bude potpun :o. (a daj nam nekaj gaspa ;D)
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

maky

Eto, bar felgu da vidimo  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Eurobus av120

instrument tablu !  :D

erobuss

Momci, ajde da skupimo lovu pa da podmitimo Zubaka da nam pošalje skice  :D

dialogos

Pa jel ima ikakva informacija da procurilo o ovom projektu? Pa po vremenskom terminu izlaska vec bi se trebalo nesto vise znati osim šasije i tipa busa ;)

Tlimfocit

konačno HRVATSKI bus...ko će dočekat...ako se bude organizira obilazak ili nešto slično ima još uživljenika koji bi to tili poć vidit...samo stavite na forum....

stipe15

Jeli procurilo nešto ,pa već je sredina 8. mjeseca?

dialogos

Nešto mi nije jasno, ali možda nisam u pravu ali to je moj osobni zaključak. Prije nego što će se poceti proizvoditi Eurobus AV120 1994. godine, Eurobus je kontaktirao sve vece prijevoznicke firme i poslao najoosnovnije karakteristike tada buduceg busa i anketne upitnike o misljenju za isti od prijevoznickih firmi. Za AZ Crobus to dosada nije slucaj, nitko ne zna nista o tome.