Mercedes Benz Citaro G II

Autor Shole, Ožujak 18, 2009, 14:47:30

Shole

Ovdje možete pisati o novim riječkim Citarima 714-723 da nebi zatpali ostale teme ( nove slike, punjenje linija, vozni park....) raznim podacima. 
Vaši dojmovi, utisci i komentari i osobito slike su dobrodošli.

kico101

714 viđen jutros oko 7,15 u Radničkoj kod rotora. Nisam vidio da li skreće prema tehničkom, ali pretpostavljam.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Citat: kico101  u Ožujak 19, 2009, 09:37:53
714 viđen jutros oko 7,15 u Radničkoj kod rotora. Nisam vidio da li skreće prema tehničkom, ali pretpostavljam.
Bijah i ja danas oko 11:00, ali nije bilo ničega, samo Setra od EuroMB-a.  :(
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Citat: kico101  u Ožujak 19, 2009, 09:37:53
714 viđen jutros oko 7,15 u Radničkoj kod rotora. Nisam vidio da li skreće prema tehničkom, ali pretpostavljam.

Je, je, skrenuo je, i dobio   Ri-214-RG

nukleusri

715 je viđen od Delte prema Piramidi i (najvj) Radničkoj jutros u 7:30...punim gasom se vozi ;) (displej kako se šole sjeti tj.markiraju ga u garaži...11 Saršoni  ;D)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Thommo

Evo javljaju "insideri" iz Troleja, registrirana su 4 "Citara":

714 - RI 214 RG
715 - RI 415 RG
716 - RI 416 RG
718 - RI 418 RG


Ostali još nemaju tablice.

Shole

Kako je počelo, izgleda će bit tablice skoro pa ko gar. br.
Al mogu se kladit da će nešto sprčkat i da će npr. 721 imat Ri-722-RG,  a 722  RI-721-RG

Thommo

Molim znalce za pomoć! ;)

Ovaj 1:87 model - da li se (i u čemu) razlikuje od novih Trolejevih i ZET Citara 2. generacije?



Nadam se da razlika, osim u boji - NEMA! ::| :P

Shole


dragec52

Haj. Čak ni u Jajcu ne mogu bez vas. Mislim da je šoferšajba u riječkim niža u doljnjem dijelu.

Thommo

Citat: dragec52  u Ožujak 20, 2009, 18:52:23
Mislim da je šoferšajba u riječkim niža u doljnjem dijelu.
Meni se po slikama čini da je ista visina, ali nemamo ni jednu bočnu sliku s strane gdje su vrata...

shef

Mislim da je ovo prva fotka svih deset na broju. Uz duboku ispriku na kvaliteti, slikano u sumrak, mobitelom Alcatel koji košta 98,00 Kn u Simpa paketu... :P



Inače, neki su još uvijek s probnim tablicama.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

šišipa

kolko vidim, ovi novi nemaju klimu...

mislim, kak da kažem, zašto? :-\

shef

Novi su oni u drugom planu, a ne ovaj desno
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Konačno shefe, svaka čast, stvarno je trebalo dugo čekati da se netko nađe i poslika nove..