Rasprave

Autor prote, Travanj 24, 2010, 08:09:37

volvobus

ja vozim isti takav motor i ima takav prijenos da ako ga uz ROK npr. ganjaš u 6-oj on gubi okretaje i brzinu a ako ga staviš u 5-u ne prelazi 1700 ok. i ide 100km bez pardona inače troši mi od 24 na otvorenom do 30 L  kombiniranoj vožnji(grad-prigrad)

tomekk

Dobio na mail još pred mjesec dana, al eto tek sad vidio  good_boy







Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

#122
Malo akcije iz Crobusa:

-rabljeni

Crobus Zora 122, 360ks (Euro 5 bez AD Blue)
boja: bijela
br sjedala: 51+1+1
god. proizvodnje: 2012
datum prve rege: 6.7.2012.
prijeđeni kilometri: 15 500km
Cijena (bez pdv-a): 140 000 €

Crobus Zora 122, 360ks (Euro 5 bez AD Blue)
boja: crna (metalic)
br sjedala: 51+1+1
god. proizvodnje: 2012
datum prve rege: 2.1.2012.
datum odjave: 3.2.2012.
prijeđeni kilometri: 8 400 km
Cijena (bez pdv-a): 160 000 €

-salonski:

Crobus Zora 122, 360ks (Euro 5 bez AD Blue)
boja: crvena - "Chilli red" (metalic)
br sjedala: 49+1+1
god. proizvodnje: 2011
datum prve rege: /
datum odjave: /
prijeđeni kilometri: 3 360 km
Cijena (bez pdv-a): 180 000 €


Za više informacija o uvjetima aktualne ponude:

Dragutin Šimek, direktor / mob: ++385 98 26 42 78
e-mail: drago.simek@autozubak.hr

Mario Kramar, prodajni savjetnik / mob: ++385 99 22 04 320
e-mail: mario.kramar@azcrobus.hr

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

TAM

I kako napreduje Crobus, na cestama ga uopće nema. Jeli se još uvijek proizvodi ???
Dani ponosa i slave!
    

klimama

Zubakov Crobus proizvodit će autobuse za kupca u Iraku

Citat:Jedini hrvatski proizvođač autobusa Crobus svečano će danas pustiti u rad tvornicu u Sesvetskom Kraljevcu pokraj Zagreba. Delegacija Auto Zubaka proteklih je godinu dana obilazila Bliski i Daleki istok u potrazi za investitorima, odnosno naručiteljima. Iako se spekuliralo o prodaji Crobusa, i navodilo da je taj postupak u realizaciji, što su u Auto Zubaku uvijek negirali, činjenica je da će se u Sesvetskom Kraljevcu proizvoditi vozila. Najavljeno je, naime, da bi se na svečanosti otvaranja tvornice trebao potpisati višegodišnji ugovor o proizvodnji autobusa za naručitelja u Iraku.

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/zubakov-crobus-proizvodit-ce-autobuse-za-kupca-u-iraku-246690

Tlimfocit

Da se nadovežem:
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/u-novu-crobusovu-tvornicu-autobusa-investirano-180-milkn-za-pocetak-zaposljavaju-100-tinjak-radnika-246769

"Tom prigodom potpisan je i ugovor s iračkim partnerom, kompanijom Đebel-Co, Ministarstvima industrije te razvoja i prometa, višogodišnji ugovor o isporuci 2000 autobusa vrijednih ukupno 2,1 milijardi kuna. Tvrtka AZ Crobus će te autobuse u Irak isporučiti u razdoblju od pet godina." Ako je ovo istina, onda ćete mi oprostiti malo vulgarnosti: JEBATE!!!!

zvone13

Uh !!!!!! braco moja mila

megahalo

A zanima me zašto je na njihovom sajtu prilikom prezentacije"ZORA"-e prikazana unutrašnjost scanie?

lukas auto

#128
Možda zato što to nije unutrašnjost Scanie, već Crobusa.  ;D Naime Crobus se radi na podvozju Scanie, pa je i kokpikt donekle preuzet od nje, te druge stvari ko npr. mjenjač!

megahalo

Nisam mislio na komplet unutrašnjost, već instrument tabla i volan.. pošto sam to primejtio da je scania  ;D

Tlimfocit

Joj ako je ovo istina onda bi bilo vrijeme da se ekipa moderatora dogovori koga poslat kao predstavnika foruma u tvornicu da malo vidi, čuje i eventualno poslika.
Slike su fenomenalne i nadam se da je ovo sve istina. Kritizirali smo autobus (dobronamjerno), ali očito je otpočetka koncepcijski bio namijenjen tržištu ne-europskih zemalja. Sad vidit ćemo. Za sada samo: čestitke i bravo.
http://www.jutarnji.hr/crobus-potpisao-unosni-ugovor-s-irakom/1113521/

Urbino LE

Mene zanima je li u budućnosti recimo planiraju širiti gamu modela, npr. gradski model.

Tlimfocit

Piše na službenoj stranici da planiraju mnibus i gradski model kao i bus prilagođen invalidima.

TAM

Dani ponosa i slave!
    

largo001