ex GKTD "Murvica" Crikvenica

Autor shef, Srpanj 13, 2010, 07:01:31

shef

GKTD "Murvica" d.o.o.
Trg Stjepana Radića 1/II
51260 Crikvenica
telefon: 051/455-500
www.murvica.hr







Od jučer je prema najavama trebao krenuti gradski prijevoz u Crikvenici, koji obuhvaća i Dramalj, Jadranovo i Selce. Za sada probno, cijena karte 5 Kn, a dnevne 15 Kn. Kaže Novi List da minibus ima dvadesetak sjedala. Budući da se radi o ne znam baš...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


Berlingo

Evo ga opet. Prijevoz jos funkcionira. Na prvoj slici je parkiran na A.K. Crikvenica, motor radi i klima zuji, na drugoj je u akciji kako ide za Jadranovo. Ima jako zatamljena stakla i nisam vidio koliko se putnika vozi.



leic96

Citat: shef  u Srpanj 13, 2010, 07:01:31
Od jučer je prema najavama trebao krenuti gradski prijevoz u Crikvenici, koji obuhvaća i Dramalj, Jadranovo i Selce. Za sada probno, cijena karte 5 Kn, a dnevne 15 Kn. Kaže Novi List da minibus ima dvadesetak sjedala. Budući da se radi o ne znam baš...

Ima 19 mjesta +1 za vozača

leic96

 buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir buljimir
Obavijest:
Od 01.11.2010. je ugovor Auto Čavrak i GKTD Murvice istekao te city bus više nije VW kombi, nego ovo stvorenje :



Uploaded with ImageShack.us

Na neki papirić su sa markerom napisali "City Bus"

shef

Išao danas u kontrolu, da vidim ima li što novo, nešto opet Čavrak amo, Čavrak tamo... ali ništa od toga. LT i dalje u pogonu:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

Evo ga jos uvijek u pogonu.


Ja sam mislio da su ovo automatska klizna vrata, no po svemu sudeci nisu.


Jer putnici ulaze i izlaze na suvozaceva vrata! Katastrofa!



Berlingo

Dio vas zna da je u Crikvenici prvi peron njihov. A na njemu cete naci ovo.



Berlingo

Evo, jedan mi se moderator javio i ispravio me. Na mojoj zadnjoj slici to nije prvi nego zadnji peron, tocnije deseti. Zahvaljujem na opasci!

leic96

Ova tema se može preimenovati jer od sljedećeg mjeseca u Crikvenici gradski prijevoz preuzima Autotrans. Već par dana na svim stanicama city busa piše "Poštovani korisnici, City bus ne prometuje do daljnjega."

leic96

#10
Kao što sam napisao u prethodnom postu Autotrans je preuzeo gradski prijevoz u Crikvenici. Novi "city bus" je Iveco daily gbr. 1208.

shef

Kolo sreće se okreće (vidi slučaj Opatije i Mošćeničke Drage) i tko zna što će biti dalje, pa Murvica ostaje ovdje. Ionako naziv teme nije "gradski prijevoz u Crikvenici" već "GTKD Murvica" a oni kao firma niti su propali, niti je bus (još) na prodaju.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Berlingo

I u subotu i nedjelju prosao kroz Crikvenicu. Ja nisam nista novo vidio. Murvica jos vozi!

leic96

Ja zadnjih dana viđam isto Murvicu da vozi, ali par dana prije toga vozio je ATR 1208. U sljedećem broju primorskih novina izlazi članak o Autotransovom preuzimanju gradskog prijevoza u Crikvenici pa kada izađu skenirti ću članak i postaviti ću ga.

Mirta

Upravo slikano. Još uvijek voze.



By Berlingo
Nikad ne reci:"Nikad!".