GRAS-turistička agencija

Autor elvis, Rujan 10, 2010, 22:21:21

elvis

Ubuduce autobuse koji su u vlasnistvu GRAS-a,a rade iskljucivo vanlinijski prevoz,odn. visokoturisticke autobuse i raspravu o njima cemo postati ovdje

mate

Skyliner (443-J-603, Gbr.326) veceras u Sl.Brodu, dosao je ispred kolodvora, pokupio 10ak ljudi i otisao, kuda ne znam...Sorry na losijoj slici, ali ovo ja rijetko vidam kod sebe u SB...


MILCHO

Bordo Neoplan Cityliner u zadnje vrijeme, zbog nedostatka autobusa često radi na prigradskim linijama.
Danas sam ga u garaži vidio sa tablom 35 Autobuska stanica-Bakići, a prije par sedmica je vozio i na liniji 29 Sutjeska-Kamenica

MILCHO

#3
Prevoz putnika na obilježavanje godišnjice stradanja civilnog stanovništva u Kalinoviku. Slike mi je ustupio poznanik.


MILCHO

#4
Zbog sve težeg stanja u firmi i sve manjeg broja ispravnih vozila, sve češće autobusi turističke agencije izlaze na redovne linije,

Juče je na liniji 31 Nedžarići-Dobrinja (linija dužine 2,8 km) radio ljubičasti Neoplan Jetliner (3 ture), a naveče je radio FAP A757 gb 320. Na toj liniji od  planiranih 3 veći dio ove sedmice nije radio ni jedan autobus.
Nedavno je na liniji Mojmilo-Dobrinja (zamjena trolejbusa) radio Sanos S315, a na liniji 16 Dom armije-Bare FAP A757 gb 322.

Tomek


Denis Brajlović

#6
Nemoj mi reći. Svako zna da uništavaju autobuse. Svki dan vidim autobus na kojem piše BUS U KVARU. I ove nove jedva održavaju. Ja sam se neki dan vozio u ikarbusu i vidim napuknuto staklo od vrata. Meni se ćini da sam 2-3 ikarbusa vidio u takvom stanju. I kad smo kod fapa vidio sam jednog prošle godine da je išao prema domu armije kad sam šetao po gradu, a i stalno viđam autobuse iz turističke agencije kako vozaju po gradu u zadnje vrijeme.

Denis Brajlović

#7
Citat: MILCHO  u Srpanj 01, 2011, 16:25:46
Prevoz putnika na obilježavanje godišnjice stradanja civilnog stanovništva u Kalinoviku. Slike mi je ustupio poznanik.
http://img707.imageshack.us/img707/592/26206722273314108021473.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/5239/26916322273284507281473.jpg

Vidi na ovoj donjoj slici gdje xxxx vozi autobus. I vidi da je cesta neravna i on prisiljava autobus. Evo kako kvare autobuse. Pod ovog autobusa dodiruje zemlju.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MILCHO

Zbog manjka autobusa ovaj Jetiner sada najčešće radi liniju 37 Grbavica-Lukavica-Ilidža

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Marek


Paško

Jedna slika stara 15 dana koju sam zaboravio staviti na forum:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

damir fido


ROAD

NEOPLAN VIP CLASS