Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

amar

Kao sto vecina na forumu zna KANTIC je BiH privatna firma koja se bavi prevozom putnika, vecinom se radi za BiH dijasporu, znaci medjunarodne linije i iskljucivo medjunarodne linije u TOP CLASS autobusima

evo ovdje cemo stavljati linije kantica, pa ko zna i cijene i tako komentare itd ?
linije cu napisati po drzavama

za Hrvatsku KANTIC trenutno drzi jednu liniju

LINIJA : ZENICA - ZAGREB   Svaki dan


LINIJA : ZAGREB - ZENICA   Svaki dan



amar

#1
  AUSTRIJA


LINIJA : BUGOJNO - BREGENZ  


LINIJA : BREGENZ - BUGOJNO  





amar

#2
   NJEMAČKA


LINIJA : CALW - SARAJEVO  



amar

#3
 ŠVICARSKA

LINIJA : TUZLA - LOUSANNE  



busfan

Lijepo si ovo uradio ;) Samo mislim da Samac-Berlin ne vozi trenutno

amar

moguce, to je sa njihove stranice , nisam jos samo svedsku ubacio ...

np

kako in idu linije za njemacku i austriju?

amar

kako sam ja to mogao vidjeti, kroz gracanicu obicno prolaze pola popunjeni, sigurno u tuzli jos dosta naroda ulazi i od tuzle do granice staju u mjestima gdje ima naroda za njemacku, po mom nekome zakljucku izgleda da im odlicno te linije funkcionisu ...

max

Citat: busfan  u Siječanj 31, 2010, 20:11:19
Lijepo si ovo uradio ;) Samo mislim da Samac-Berlin ne vozi trenutno
Potpuno si upravu kolega ;) ;)
Citat: np  u Siječanj 31, 2010, 20:57:48
kako in idu linije za njemacku i austriju?
Citat: amar  u Siječanj 31, 2010, 21:03:21
kako sam ja to mogao vidjeti, kroz gracanicu obicno prolaze pola popunjeni, sigurno u tuzli jos dosta naroda ulazi i od tuzle do granice staju u mjestima gdje ima naroda za njemacku, po mom nekome zakljucku izgleda da im odlicno te linije funkcionisu ...
Lose si vidio.(sto se tice Austrije).

amar

da li je moj odgovor bio za austriju ili njemacku ? ... kad se vec odogara vidi predhodni post na koji dajem odgovor i detaljno procitaj moj post, lijepo sam napisao da je moje zapazanje za njemacku ....

a kad smo vec kod toga, sto se tice linija .... pa normalno da nece svaki dan ici pun krcat autobus, ali kada su praznici i odmori uvijek su puni do zadnjeg mjesta, a ovim danima solidno popunjeni .... sto govori i cinjenica da su ovo redovne linije i da se voze sa setrama .... sto znaci da se isplati ... pozz

np

dobro dobro....a linije za CH i svedsku?

amar

nisam zapazio , slabo staju u gracanici ti autobusi, slabo nasih gracanlija ima gore, i to sto ih ima vecina s autima dolazi, vecinom gracanlije idu busom za njemacku i austriju, tako da sam zapazio ... poslije nove godine znam da su za njemacku puni autobusi otisli, i ovaj za bregenz je pun do zadnjeg mjesta bio, to mi je moja cura potvrdila, jer je ona u tome busu bila, a ja sam je odpratio na bus, tako da sam vidio svojim ocima ... i prelijepo izgleda kada 4 setre staju jedna pored druge da prime putnike u gracanici ... nazalost, bio sam malo s.... sto mi cura ide , tako da nisam bio u stanju da uslikam ... ali kad se bude vracala s kanticem slikat cu ...

busfan

Ja sam cuo da su za Njemacku(Dortmund) i Svajcarsku skoro svakodnevno puni. Sto se i vidi po voznom parku. Jedna komsinica je ljetos u ponedeljak isla iz Njemacke i autobus pun, nisam mogao vjerovati, ponedeljak iz Njemacke.
Linija za Berlin slabije radi van sezone

amar

pa i ja se zacudim kad vidim da to tako nazovem OBICNIM danima toliko naroda u busevima, dobro nisu skroz popunjeni ali opet ima, pa zar mi toliko naroda gore imamo da putuje svakodnevno po njih 20-30 ... zacudim se ... ajd kad su praznici, odmori, raspust, pa dolaze nama , kuci dolaze, a i rodbina ide gore u EU malo ... a ovako me zacudi ...

busfan

Kazem ti najjeftinije karte-najbolji autobusi- osoblje usluzno. Ali opet me cudi da ima toliko radnim danima