Gaja, Križpolje

Autor 5AR, Prosinac 05, 2007, 00:21:17

Shole

Ako je Bova redovita na toj, što pak onda vozi Exclusive 1207 ?

trebor_ttt

ekskluziv je zadnja dva tjedna vozio liniju Rijeka - Poreč , Poreč - Rijeka.
Šteta da takav bus propada i trune na takvim linijama...
1425, a 1306 u <3

Shole

Ako je to ona u 9:00 i mislim u 12:00 nazad onda je Crikvenička.

Tomek

Viđena oko 15.30 u ZGB-u i nisam siguran dal je tabla za Crikvu ili Novi, ali nešto od toga 100%

EuroTrakker

Exluziv je danas vozio RK Senj. Valjda mislite na taj bus (slike su malo lošije, slikane s mobitelom)



Pozdrav iz 53nje

kuba

Bova na predizbornom skupu HDZ-a u Gospiću:

doBUS

Koje linije radi ovaj VW ???

Tomek

Rijeka Split danas vozio ovaj Coach. Prodali su u Zadru više karata no što ima sjedala, pa je 10-15 ljudi stajalo na putu dalje prema Šibeniku


conecto

Na slici se lijepo vidi u pozadini zadarski kolodvor kojeg vozači zovu golubinjak. Uđeš u peron među te stupove, a onda ne možeš otvoriti vrata od bunkera. Zato već pri polasku moraš paziti gdje stavljaš prtljagu putnika koji izlaze u Zadru, dakle u one bunkere koji ti neće stati pored stupa.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Blaženi TAM 330, njemu možeš bunkere otvorit i u tunelu i na Šibenskom mostu, bez straha da će ih bura dignut

shef

Sada skoro stalno vozi Rijeka - Split. Ali nikako ne uspjevam uhvatit tko vozi Švicarsku (osim onog plavog Iliadea od C.B.V. Reisen).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Jučer je Split - Basel vozio ovaj Barbi


Berlingo

Utorak navecer na AK Novi Vinodolski s oznakom linije Novi V.-Rijeka.Iduce vecer je pisalo Novi V.-Crikvenica a pojavio se i njegov kolega.On je imao oznaku Crikvenica-Novi V.-Senj-Zagreb.

kontrola

posto gaja nevozi vise za svicu.....gs oo1 gm je presao u atr boje te sada radi kao nas podvozar......i ima limit od 7000 km mjesecno
alsa eggman je konstanrna na linijama za svic
we shall never surrender

5AR