ZET razno

Autor tamlover, Prosinac 30, 2007, 18:08:00

conecto

Zagreb i cijela država živi previše nerealno s obzirom na dohodak, tj. na kredit, a ova zadnja nabavka je vrhunac koja samo stvara nekakav privid izvana.
Dugoročno planiranje cjelokupnog financiranja JGP-a ne bi bilo tako pompozno za političke ciljeve, ali bi bilo realnije i na kraju isplativije. Naravno da bi u takvo planiranje trebala biti uključena obnova voznog parka na način da bude redovita. Uz realni radni vijek modernih kvalitetnih autobusa od 15 godina Zagrebu bi bilo dovoljno svake godine oko 30 novih autobusa.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Mirta

Citat: conecto  u Lipanj 28, 2011, 11:37:53
Zagreb i cijela država živi previše nerealno s obzirom na dohodak, tj. na kredit, a ova zadnja nabavka je vrhunac koja samo stvara nekakav privid izvana.
Dugoročno planiranje cjelokupnog financiranja JGP-a ne bi bilo tako pompozno za političke ciljeve, ali bi bilo realnije i na kraju isplativije. Naravno da bi u takvo planiranje trebala biti uključena obnova voznog parka na način da bude redovita. Uz realni radni vijek modernih kvalitetnih autobusa od 15 godina Zagrebu bi bilo dovoljno svake godine oko 30 novih autobusa.

,,... Time je zagrebački javni prijevoz proteklih godina postao ponos i moderni simbol Grada Zagreba..." – kaže Bandić, u nastavku navedenog dopisa svojim sugrađanima.
Nikad ne reci:"Nikad!".

421

Citat: tramvajac 92  u Lipanj 26, 2011, 11:30:53
Nek naprave više tu punionicu, samo da ti plinaši počnu voziti, a ne da samo stoje u Dubravi na parkingu.
http://civitas-elan.zagreb.hr/userfiles/rezultati/cistiji_gradski_prijevoz.pdf
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

I na započinjanju je sve ostalo..
Ili se možda nešto promjenilo?

sokre

U PDF-u piše da se punionica planira početi graditi) do 14. rujna 2011. godine.

Dakle, sve je pod kontrolom i napreduje je se po planu.


Možda je otvaranje punionice planirana predizborna koreografija i tempirana za jesen?

Vidjet ćemo.

221

Maaašalaaaa!!

Gospoda se sjetila da busevi ne idu na zrak, već treba tamo neki plin, kojeg eto nema na benzinskoj.

Je, sve ide po planu.....kad se planira na hrvatski način.  >hammer<

Nadam se da svi uživamo u čistom zraku kojeg su nam pružili plinski autobusi.

Ivan

#726
Citat: Tomek  u Lipanj 28, 2011, 09:20:44
Inače ja mislim da ovoliko novih gradskih prometala si je Zagreb mogao priuštiti, pogotovo uzevši stanje voznog parka kakav je dotada bio sa prethistorijskim voznim parkom iz 80-ih. Realno gledano tek smo ovom kupnjom stali uz gradove zapadne Europe, gdje su normalne takve nabavke, no problem je pljačka zadnjih 10 godina tokom koje se oko bilo čega stavljala lova u svoj džep i osiromašivao tako gradski proračun.
Ja se ne sjećam da sam negdje pročitao da neki veći grad u zapadnoj Europi napuni 60% voznog parka u pola godine, a još manje u istočnom dijelu srednje Europe ili eventualno južnijim dijelovima europskog Mediterana, sa kojima se IMHO trebamo mjeriti ako želimo imati realnu sliku.

Ova nabavka je bila apsurdna i moglo se jako dobro modernizirati bez nje, Zagreb bi prosječnom starošću bio na razini Pariza i Berlina da su autobusi kao i prije '99 mijenjani redovitim nabavkama od 20-30 komada godišnje (ili 70-80 svake 3 godine ako ispadne povoljnije?), ali sustavnim zapuštanjem pa onda ovom strahotom kojom je rashodovano 30-ak autobusa koji nikako ne spadaju u prahistoriju i još su trebali biti u prometu se instantno dobilo prosječnu starost od 3 godine koja definitivno nije bila potrebna i ne znam tko na Zapadu bi se htio mjeriti sa takvim divnim i genijalno promišljenim "sjajem", dobio se samo nepotrebno povećan proračunski deficit; a i tramvaja je moglo biti barem 20% manje (npr. da se postigne 50% niskopodnih na svim linijama sa velikim tramvajima, pošto mali nisu kupovani osim 2 prototipa), i ljudi sa zapada sa kojima sam pričao su se čudili koliko novih ima na cesti (i otkud nam toliko para, je l')...


Tomek

Iako ne odobravam ovu pljačku koja se dogodila, puno je isplativije čak i ne kupovati 5 godina autobuse nego štedjeti lovu pa onda ih kupiti hrpu(u našem slučaju nije šteđena), zato jer se onda kupi neka veća brojka, dobije se puno veći popust na količinu, a i svi autobusi ti koriste iste djelove, a ne da se dogodi ono na što su se u ZET-u prije uvijek žalili da imaju 500 raznih tipova autobusa unutar samo jedne garaže(jedan NL ili Citaro svako godište ima neke djelove drugačije). Ovako se prilično štedi.
Isto tako prije ove nabavke ZET ne da nije imao rezervu nego je morao uvoditi redukcije zbog -25 autobusa, a rezerva za jednog ovakvog prijevoznika od 300-tinjak autobusa bi trebala biti 50-ak autobusa, a ne da svi crnče cijele dane non-stop i potroše se za par godina.
Situacija u kojoj je ZET bio je ovom nabavnom sređena, nažalost ne na pametan način nego nabijanjem dodatnih troškova poreznim obveznicima poput punjenja džepova

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Lipanj 28, 2011, 22:40:05
Ja se ne sjećam da sam negdje pročitao da neki veći grad u zapadnoj Europi napuni 60% voznog parka u pola godine, a još manje u istočnom dijelu srednje Europe ili eventualno južnijim dijelovima europskog Mediterana, sa kojima se IMHO trebamo mjeriti ako želimo imati realnu sliku.
Ja znam jedino za Bukurešt koji je kupio 1000 citara 1. i 2. generacije  :o

marin

A što je ovo sad, pogledajte ispod linije 160 Lipnica:SAVSKI MOST
Trase autobusnih linija terminala Savski most
108 GLAVNI KOLODVOR - SAVSKI MOST
110 SAVSKI MOST - BOTINEC
111 ZAGREB (SAVSKI MOST) - DONJI STUPNIK - GORNJI STUPNIK
112 SAVSKI MOST - LUČKO
132 SAVSKI MOST - GOLI BREG
133 SAVSKI MOST - SVETA KLARA - ČEHI
159 SAVSKI MOST - STRMEC ODRANSKI
160 SAVSKI MOST - LIPNICA
Savski most – Odranski Obrež – Savski most
161 SAVSKI MOST - KUPINEČKI KRALJEVEC - ŠTRPET
162 ZAGREB (SAVSKI MOST) - AŠPERGERI - KUPINEC
163 SAVSKI MOST - DONJI TRPUCI - GORNJI TRPUCI
164 SAVSKI MOST - HORVATI
165 ZAGREB (SAVSKI MOST) - KLINČA SELA
168 SAVSKI MOST - JEŽDOVEC - PREČKO
169 ZAGREB (SAVSKI MOST) - KUPINEC
315 ZAGREB (SAVSKI MOST) - LUKAVEC

dean25

Citat: marin  u Lipanj 30, 2011, 12:43:53
A što je ovo sad, pogledajte ispod linije 160 Lipnica:SAVSKI MOST
Trase autobusnih linija terminala Savski most
108 GLAVNI KOLODVOR - SAVSKI MOST
110 SAVSKI MOST - BOTINEC
111 ZAGREB (SAVSKI MOST) - DONJI STUPNIK - GORNJI STUPNIK
112 SAVSKI MOST - LUČKO
132 SAVSKI MOST - GOLI BREG
133 SAVSKI MOST - SVETA KLARA - ČEHI
159 SAVSKI MOST - STRMEC ODRANSKI
160 SAVSKI MOST - LIPNICA
Savski most – Odranski Obrež – Savski most
161 SAVSKI MOST - KUPINEČKI KRALJEVEC - ŠTRPET
162 ZAGREB (SAVSKI MOST) - AŠPERGERI - KUPINEC
163 SAVSKI MOST - DONJI TRPUCI - GORNJI TRPUCI
164 SAVSKI MOST - HORVATI
165 ZAGREB (SAVSKI MOST) - KLINČA SELA
168 SAVSKI MOST - JEŽDOVEC - PREČKO
169 ZAGREB (SAVSKI MOST) - KUPINEC
315 ZAGREB (SAVSKI MOST) - LUKAVEC

To je izvaredna organizacija za liniju 160 za vrijeme trajanja radova u Obrežu.

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

sokre

Zbog Festivala vatrometa autobusima sa Glavnog su ubacili dodatni vozni red nakon zadnjeg da ljudi lakše dođu do grada...

Nisam vidio nigdje napismeno, ali 221 je došao 10 a 234 20 minuta iza ponoći na GK.


Ako je to napravljeno svjesno i sa ciljem onda sve čestike ZET-u.  8)

dean25

Zbog radova,linija 263 prometovat će obilazno preko Prepuštovca.
Također,zbog radova u Obrežu,linija 160 prometovat će obilazno kroz Novi Zagreb,te dalje trasom linije 166.
Za stanovnike Obreža,bit će uspostavljena izvanredna autobusna linija.

Westin

Citat: sokre  u Srpanj 04, 2011, 01:02:45
Zbog Festivala vatrometa autobusima sa Glavnog su ubacili dodatni vozni red nakon zadnjeg da ljudi lakše dođu do grada...

Nisam vidio nigdje napismeno, ali 221 je došao 10 a 234 20 minuta iza ponoći na GK.


Ako je to napravljeno svjesno i sa ciljem onda sve čestike ZET-u.  8)

234 ima zadnji polazak iz Laništa u 23:55 pa je vjerovatno to taj bus